Przyciągaj klientów

łatwą procedurą zwrotów

Aż 76% kupujących, którzy mieli do czynienia z prostą procedurą zwrotu podczas pierwszych zakupów w sklepie, przyznaje, że ponownie zrobiliby zakupy u tego samego sprzedawcy.

Narvar, Consumer Study 2020, State of Returns: New Expectations

Zwrot towaru

prostszy niż kiedykolwiek

Furgonetka Zwroty to darmowy moduł do obsługi zwrotów w sklepie internetowym. Ty zarządzasz wszystkimi zwrotami, a Twoi Klienci – błyskawicznie zwracają zakupy.

Ty:

Sklep z logo Furgonetki nad nim

Integrujesz sklep z Furgonetką

W kilka minut łączysz swój sklep na platformie e-commerce z naszym modułem. Wystarczy Ci konto na Furgonetka.pl
Dokumenty

Konfigurujesz ustawienia zwrotów

Konfigurujesz ustawienia zwrotów, włączasz moduł w e-sklepie i generujesz politykę zwrotów opartą na ustalonych zasadach
Ikona połączonych ogniw łańcucha

Zarządzasz wszystkimi zwrotami

Udostępniasz klientom link (np. w stopce) do zwracania produktów, a potem obsługujesz wszystkie zwroty w jednym systemie

Twoi klienci:

Ikona z kursorem zaznaczającym pozycję na liście

Wybierają produkty do zwrotu

Logują się do systemu, zwracają całe zamówienie lub tylko wybrane produkty. Na zwrot mają tyle dni, ile wskazuje Twoja polityka zwrotów
Ikona przesyłki ze znacznikiem lokalizacji w tle

Podają szczegóły przesyłki

Uzupełniają swoje dane adresowe “zaciągnięte” z zamówienia i podają informacje: sposób wysyłki, rodzaj opakowania i datę nadania
Ikona poruszającej się szybko przesyłki

Wysyłają zwrot do Twojego sklepu

Pakują zwrot i przekazują go kurierowi lub nadają w punkcie. Przesyłka trafia do Twojego sklepu, a Ty zwracasz klientowi pieniądze za zwrot.

Poznaj

korzyści:

Całkowicie bezpłatny system

Zwrot zakupów to w 100% darmowy system. Nie płacisz ani za wdrożenie, ani za utrzymanie narzędzia w Twoim sklepie internetowym.

Łatwa integracja z e-sklepem

Moduł Furgonetka Zwroty szybko zintegrujesz z popularnymi platformami sklepowymi. Konfiguracja zajmuje kilka minut i nie wymaga pomocy programisty.

Sposób na zwiększenie sprzedaży

Budowanie pozytywnych doświadczeń związanych z łatwą procedurą zwrotu sprawi, że kupujący zyskają większe zaufanie do Twojego sklepu, a w rezultacie będą chętniej i częściej wracać na zakupy!

Monitorowanie statusów paczek

W systemie znajdziesz status każdej przesyłki zwrotnej. Zwroty mogą być opatrzone m.in. etykietą: “Przesyłka została nadana”, “Przesyłka dotarła do sklepu”, “Zwrot opłacony”.

Indywidualne ustawienia zwrotów

W panelu online skonfigurujesz ustawienia dla zwrotów w Twoim sklepie. Ustalisz m.in. adres do zwrotu, czas na odstąpienie od umowy i czas na zwrot pieniędzy.

Zarządzanie zwrotami od A do Z

W systemie Furgonetka Zwroty zarządzasz wszystkimi zwrotami – m.in. akceptujesz i odrzucasz zwroty, przeglądasz historię przesyłek, sprawdzasz szczegóły zamówień.

Gotowa polityka zwrotów

Na podstawie skonfigurowanych ustawień, wygenerujesz gotową politykę zwrotów, w której Twoi klienci znajdą najważniejsze zasady dot. procedury zwracania towaru.

Łatwiejsza komunikacja z klientami

Z naszym modułem zaoszczędzisz czas na wymianę maili czy rozmowy z Klientami. Wszystkie informacje są dostępne w systemie, do którego dostęp mają obie strony.
Elegancko ubrany, zadowolony mężczyzna spoglądający na ekran telefonu

Oferuj klientom

darmowe zwroty

Nic tak nie działa na klientów jak darmowe zwroty. Z Furgonetką możesz pomyśleć o udostępnianiu bezpłatnych przesyłek zwrotnych, bez wydawania majątku na paczki. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o ofercie i dostępnych przewoźnikach
Zadzwoń
tel.: 22 113 47 69
WYślij e-mail
działhandlowy@furgonetka.pl

Zintegruj swój sklep

z Furgonetka Zwroty już dziś!

Wybierz swoją platformę i ciesz się prostą procedurą zwrotu zakupów, zyskując zadowolonych i lojalnych klientów

Sprawdź

i przetestuj

Jak Klient będzie dokonywał zwrotu?

Demo przetestujesz wpisując dowolny adres e-mail.
Ekran systemu zwrotów z listą produktów

Jak Ty zobaczysz zgłoszone zwroty?

Ekran zwrotów z listą zgłoszonych zwrotów

Co będziesz mógł skonfigurować?

Ekran zwrotów z integracjami sklepów

Porozmawiajmy

o zwrotach

Podoba Ci się nasz system do zwrotów online? Zostaw nam do siebie kontakt - zadzwonimy.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Furgonetka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (adres siedziby i adres do korespondencji: al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Administrator...