Prowadzisz sklep internetowy na platformie SOTE?

Zintegruj się z system Furgonetka.pl i nadawaj zamówienia do klientów szybciej. Zobacz, jak dzięki naszej integracji będziesz mógł zoptymalizować logistykę w sklepie online i jeszcze lepiej obsługiwać klientów.

Dlaczego warto?

 • Wygoda

  Prosta integracja sklepu na SOTE z systemem Furgonetka.pl pozwoli Ci zyskać kompleksowe narzędzie do zarządzania wysyłkami. Będziesz mieć wszystkie informacje o przesyłkach zawsze w jednym miejscu, bez względu na firmę kurierską, którą wysyłasz paczki.

 • Brak kosztów

  Integracja z naszym serwisem jest całkowicie darmowa. Dodatkowo na każdym etapie współpracy możesz liczyć na wsparcie naszego działu technicznego. Zyskujesz w pełni darmowe narzędzie, które pomoże usprawnić obsługę zamówień w Twoim sklepie.

 • Oszczędność czasu

  Nie trać więcej czasu podczas nadawania paczek. Nasz system pozwoli Ci na automatyczne generowanie dokumentów przewozowych dla wszystkich zamówień. Dzięki temu możesz łatwo i szybko zoptymalizować procesy związane z wysyłką przesyłek w Twoim sklepie.

 • Narzędzia

  Szeroka oferta usług kurierskich to nie wszystko. Zyskasz wiele darmowych funkcji, które pozwolą Ci zautomatyzować proces wysyłki przesyłek. Będziesz mógł korzystać z możliwości importu zamówień, opcji drukowania etykiet w różnych formatach, czy z szablonów przesyłek.

Integracja z SOTE z 5 prostych krokach

 • Krok 1: Zaloguj się do panelu swojego sklepu na SOTEl i z górnego menu wybierz zakładkę “Konfiguracja”, a następnie “Konfiguracja modułów”.

 • Krok 2: W sekcji “Administracja” wybierz opcję “API” i upewnij się, że masz włączoną obsługę WebApi, przechodząc do zakładki “Konfiguracja”.

 • Krok 3: Do połączenia z WebApi należy dodać Administratora. W tym celu w “Konfiguracji modułów” (Krok 2) w sekcji “Administracja sklepem” wybierz opcję “Administratorzy”.

 • Krok 4: Po dodaniu Administratora zaloguj się do serwisu Furgonetka.pl i przejdź do zakładki “Ustawienia”. Następnie z lewego menu wybierz “Integracje” i kliknij ikonę SOTE.

 • Krok 5: Wpisz wymagane dane, czyli nazwę wyświetlana (dowolna nazwa dla Twojego sklepu), adres sklepu (adres w formie http://…) oraz nazwę użytkownika (e-mail) i hasło, które utworzyłeś w panelu administracyjnym na platformie SOTE.

Dodaj integrację

Co wyróżnia serwis Furgonetka?

 • Darmowe wsparcie techniczne dla sklepów internetowych.

 • Najszybszy system do nadawania przesyłek na rynku*.

 • Najlepiej oceniania platforma usług kurierskich.

* Dane oparte na raporcie firmy badawczej Edisonda.

Czym jest Sote?

SOTE to platforma, która umożliwia założenie i prowadzenie sklepu internetowego. Przeznaczona jest ona dla małych i średnich firm. Za jej pośrednictwem można prowadzić sprzedaż skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Umożliwia także wyjście z ofertą na rynki międzynarodowe. Na SOTE można założyć sklep online na własnej domenie lub skorzystać z usługi hostingu dostępnej bezpośrednio na platformie. Dodatkowo SOTE udostępnia wiele funkcji i konfiguracji przydatnych w prowadzeniu sprzedaży przez internet, np. konfiguracja płatności, zdefiniowanie metod dostawy, dodanie regulaminu sklepu internetowego i polityki zwrotów. Na platformie dostępne są także narzędzia wspierające marketing i reklamę produktów.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem