Prowadzisz sklep internetowy na Selly?

Wysyłaj zamówienia do klientów szybciej i wygodniej. Zintegruj swój sklep na Selly z systemem Furgonetka.pl i przekonaj się, jak możesz zaoszczędzić czas na wysyłce paczek i podnieść jakość obsługi klienta.

Dlaczego warto?

 • Wygoda

  Z nami wszystkie informacje o nadawanych paczkach masz zawsze w jednym miejscu - bez względu na firmę kurierską, którą wysyłasz przesyłki. Otrzymujesz kompleksowe i nowoczesne narzędzie do zarządzania zamówieniami w Twoim sklepie.

 • Brak kosztów

  Integracja Twojego sklepu na Selly z naszym serwisem jest całkowicie darmowa. Dodatkowo zyskujesz także darmowe wsparcie naszego działu technicznego, który będzie Cię wspierał na każdym etapie naszej współpracy.

 • Oszczędność czasu

  Wysyłka zamówień nie była jeszcze tak prosta i szybka. Automatycznie wygenerujesz dokumenty przewozowe i zlecisz odbiory przesyłek przez kuriera, zyskując dodatkowy czas na rozwój swojego biznesu.

 • Narzędzia

  Szeroka oferta usług kurierskich to nie wszystko. Oferujemy Ci darmowe narzędzia, z którymi usprawnisz wysyłkę paczek. Są to m.in. import zamówień, drukowanie etykiet w różnych formatach, inne dane na etykiecie, czy szablony przesyłek.

Integracja z Selly w 3 prostych krokach

 • Krok 1: Zaloguj się do serwisu Furgonetka.pl i przejdź do zakładki “Ustawienia”. Następnie z lewego menu wybierz “Integracje” i kliknij ikonę Selly.

 • Krok 2: Wpisz wymagane dane, czyli nazwę wyświetlana (dowolna nazwa dla Twojego sklepu, która będzie wyświetlana na liście z zamówieniami), adres sklepu (adres w formie https://…) oraz token (dostępy jest w panelu administratora sklepu w Konfiguracja>Integracje - przesyłki>sekcja Integracja z Furgonetka.pl w części Import zamówień).

 • Krok 3: Wybierz przycisk “Dodaj”, aby zatwierdzić wprowadzone przez siebie zmiany.

Dodaj integrację

Co wyróżnia serwis Furgonetka?

 • Darmowe wsparcie techniczne dla sklepów internetowych.

 • Najszybszy system do nadawania przesyłek na rynku*.

 • Najlepiej oceniania platforma usług kurierskich.

* Dane oparte na raporcie firmy badawczej Edisonda.

Czym jest Selly?

Selly to personalizowana platforma e-commerce do prowadzenia sklepu internetowego i hurtowni internetowej. Przeznaczona jest zarówno dla początkujących sklepów, jak i dla zaawansowanych sprzedawców. Pozwala ona na zarządzanie wieloma sklepami jednocześnie w jednym panelu administracyjnym. Dodatkowo jest w pełni przystosowana do prowadzenia hurtowni internetowej i sprzedawania w modelu B2B. Udostępnia szereg integracji z marketpace’ami, usługami kurierskimi, bramkami płatniczymi, czy porównywarkami cen. Dostępne są tam również zaawansowane narzędzia marketingowe, które wspomagają pozycjonowanie sklepu. Posiada także różne wersje językowe szablonów, a także możliwość sprzedaży w innych walutach, co umożliwia wyjście ze swoją ofertą produktów na rynki międzynarodowe.

Furgonetka uses cookies files. By using the website you agree to their storage. I accept