Prowadzisz własny biznes?

Poznaj nasze rozwiązania dla branży e-commerce

Jak działamy?

Z Furgonetką w prosty sposób zaimportujesz zamówienia z najpopularniejszych platform sklepowych i handlowych w jedno miejsce. Dzięki temu możesz automatycznie kontrolować stan zamówień, generować i drukować dokumenty przewozowe oraz zlecać odbiór paczek.

Maksimum wygody, minimum wysiłku i poświęconego czasu

  • + własne źródła importu

Wiele narzędzi, jedno miejsce

Na Twoje ręce składamy cały wachlarz możliwości, które znacznie usprawnią cały proces zbierania zamówień oraz wysyłki paczek.

Umowy własne

Masz podpisaną umowę z przewoźnikiem, który zaoferował Ci korzystną ofertę cenową? Nie musisz z niej rezygnować. Możesz przenieść ją do naszego panelu i dalej cieszyć się wynegocjowanymi warunkami.

Inne dane na etykiecie

Inne dane na etykiecie? Furgonetka pozwoli Ci zastąpić rzeczywisty adres nadawcy widniejący na etykiecie na wybrane przez Ciebie dane adresowe. Opcja dostępna dla DHL, DPD, Fedex, UPS i InPost Kurier.

Import zamówień

Import zamówień za pośrednictwem plików CSV i XML pozwala na szybkie i proste nadawanie dużej ilości przesyłek. Przygotuj listę paczek i zaimportuj ją do naszego serwisu, gdzie nastąpi automatyczne zamówienie.

System powiadomień

Nasz system monitoruje na bieżąco Twoje przesyłki i automatycznie informuje o wszystkich nietypowych zdarzeniach, które nastąpiły podczas ich transportu do odbiorcy. Zlikwiduj problem, zanim zauważy go klient.

Aplikacja mobilna

Prowadząc biznes ciągle musisz mieć rękę na pulsie. Z naszą aplikacją w każdej chwili możesz nadać przesyłkę, sprawdzić jej status lub pobrać raport. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu, zawsze z Tobą.

Interaktywne mapy

Dbając o naszych klientów biznesowych, udostępniamy im również w pełni darmowe, interakcyjne mapy punktów odbioru paczek. Już 2174 sklepów korzysta z naszej technologii. Zobacz szczegóły

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem