Prowadzisz sklep internetowy?

Poznaj nasze rozwiązania dla e-commerce i przekonaj się, jak w prosty sposób możesz usprawnić obsługę przesyłek. Dzięki prostej integracji z platformami sklepowymi, będziesz mógł automatycznie kontrolować stan zamówień, generować i drukować dokumenty przewozowe oraz zlecać odbiory paczek.

Załóż darmowe konto

Furgonetka to sprawdzony system

Przenosimy wysyłanie przesyłek na wyższy poziom

 • Najszybszy proces nadania paczki na rynku

 • Zestaw darmowych narzędzi dla e-commerce

 • Darmowe wsparcie techniczne dla sklepów online

 • Najlepiej oceniana platforma usług kurierskich

Jedno miejsce, a tak wiele możliwości

Poznaj nasze narzędzia i przekonaj się, że obsługa zamówień w sklepie nigdy nie była tak prosta

 • Integracje z platformami sklepowymi

  Gotowe integracje z platformami sklepowymi i sprzedażowymi pozwolą Ci łatwo i za darmo zintegrować się z naszym systemem i nadawać paczki bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu.

 • Import zamówień

  Za pośrednictwem plików CSV i XML możesz łatwo zaimportować listę zamówień do naszego systemu i automatycznie zlecić wysyłkę nawet hurtowych ilości paczek.

 • Interaktywne mapy

  Udostępniając na stronie swojego sklepu naszą mapę punktów, zwiększysz jakość obsługi, dając klientom łatwą możliwość znalezienia i wyboru ich ulubionego punktu odbioru.

 • System powiadomień

  Nasz system na bieżąco monitoruje Twoje paczki i automatycznie informuje Cię o każdym nietypowym zdarzeniu, dzięki czemu zlikwidujesz problem zanim klient się o nim dowie.

 • Inne dane na etykiecie

  Możesz w łatwy sposób zastąpić rzeczywisty adres nadawcy na inne dane na etykiecie i wysyłać zamówienia do klientów, np. bezpośrednio z magazynu lub od firmy fulfilmentowej.

 • Różne opcje drukowania

  Zaawansowane opcje generowania dokumentów pozwolą Ci na drukowanie etykiet w standardowym formacie PDF lub w formatach przeznaczonych dla drukarek termicznych.

A to nie wszystko, przetestuj nasz system za darmo i sprawdź sam, jak wiele zyskujesz

Zobacz demo
 • 6000

  Sklepów internetowych korzysta z naszych usług

 • 800 000

  Paczek jest obsługiwanych przez nas miesięcznie

 • 97 000

  Punktów odbiorów dostępnych jest na naszej mapie

Zintegruj swój sklep z Furgonetka już dziś

Wybierz swoją platformę i wysyłaj zamówienia do klientów jeszcze szybciej

Otrzymujesz pełną elastyczność

Sam decydujesz na jakich zasadach z nami współpracujesz

Oferta Furgonetka

Możesz skorzystać z naszej oferty i nadawać paczki po naszych konkurencyjnych stawkach, bez umowy i deklaracji wolumenów. Mamy aż 14 firm kurierskich w ofercie, przesyłki krajowe i międzynarodowe, nadania do punktów, a także szereg usług dodatkowych, takich jak chociażby COD Express, czyli zwrot pobrania w 24h.

Jeśli nadajesz więcej niż 10 paczek miesięcznie, to możemy przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy, dzięki czemu będziesz wysyłał swoje przesyłki jeszcze taniej.

Zgłoś się po ofertę

Umowa własna

Jeśli masz własną umowę z przewoźnikiem, to możesz podpiąć ją w naszym systemie i za naszym pośrednictwem nadawać paczki po swoich indywidualnych stawkach. Dodanie własnej umowy do swojego konta zajmie Ci dosłownie kilka minut, a dzięki temu zyskasz kompleksowe i darmowe narzędzie do obsługi zamówień w Twoim sklepie.

Pamiętaj, że nawet jeśli masz podpiętą własną umowę, to wciąż możesz korzystać z naszej oferty usług kurierskich, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Podepnij umowę własną

Dlaczego jeszcze warto zintegrować się z Furgonetka?

Zadbasz nie tylko o własne potrzeby, ale też o zadowolenie swoich klientów

 • będziesz nadawać zamówienia do klientów łatwiej i szybciej, przez co przyspieszysz czas dostawy i zwiększysz jakość swoich usług
 • mając informacje o wszystkich przesyłkach w jednym miejscu, bez względu na firmę kurierską, będziesz mógł kontrolować i optymalizować proces dostawy
 • korzystając z naszych usług kurierskich będziesz mógł uatrakcyjnić ofertę dostawy i zaproponować klientom więcej form doręczenia, zwiększając swoją konkurencyjność
 • dzięki narzędziom takim jak, interaktywna mapa punktów, śledzenie przesyłek czy powiadomienia do odbiorców, będziesz mógł jeszcze lepiej obsługiwać klientów

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dołącz do Furgonetka i nadawaj zamówienia do klientów najlepiej ocenianym serwisem kurierskim na rynku.

Jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich potrzeb!

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę współpracy dla Twojego sklepu?

Zostaw nam swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy w tej sprawie.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Furgonetka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (adres siedziby i adres do korespondencji: al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@furgonetka.pl. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 10 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust. 1 Prawa Telekomunikacyjnego w celach marketingowych, zgodnie z zakresem udzielonej zgody oraz art. 6 ust. 1 pkt f RODO celem prowadzenia korespondencji oraz odpowiedzi na Państwa zapytanie. Dane osobowe przetwarzane są przez okres niezbędny przewidziany dla danej korespondencji, nie dłużej niż 3 lata od jej zakończenia, a w przypadku celów marketingowych – najpóźniej do momentu cofnięcia przez Państwa zgody. Dane mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Furgonetki oraz organom uprawnionym do ich otrzymania. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych. Mają Państwo prawo cofnięcia zgody w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji w Polityce Prywatności. rozwiń treść

Załóż konto na Furgonetka.pl

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem