DPD Śledzenie

Właśnie nadałeś przesyłkę DPD i zastanawiasz się, na jakim etapie obecnie się znajduje? Chcesz sprawdzić, czy została już przygotowana do doręczenia? W każdej chwili możesz dowiedzieć się, jaki jest aktualny status paczki DPD. Jak to zrobić?

Śledzenie przesyłek DPD

Śledzenie paczki DPD jest bardzo proste. Jedyne, co musisz zrobić, to wpisać numer przesyłki, który jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Tracking DPD pozwala na bieżąco sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja paczka na każdym etapie dostarczenia.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości śledzenia DPD? Monitoring pozwala sprawdzić, kiedy i gdzie została nadana paczka, kiedy została odebrana przez kuriera, gdzie w momencie sprawdzania się znajduje oraz w jakim terminie powinna być dostarczona. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że podczas doręczenia nie wystąpiły żadne niespodziewane problemy. Co więcej, możemy odpowiednio wcześniej zareagować, zmienić datę, czy też miejsce dostawy.

Informacje o przesyłkach zawsze pod ręką

Aplikacja Furgonetka.pl na urządzenia mobilne pozwoli Ci sprawdzić status Twojej przesyłki, kiedy tylko zechcesz. Zainstaluj aplikację i śledź wygodnie w każdym miejscu.

Zainstaluj aplikację i śledź wygodnie w każdym miejscu.

Przeczytaj więcej o śledzeniu przesyłek

Przygotowaliśmy odpowiedzi na pytania związane ze śledzeniem przesyłek oraz tematami pokrewnymi.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem