Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/03/26

Zdążyć przed Świętami. Terminy gwarancji dostawy w usłudze Paczka w RUCHu

Grudzień to najgorętszy okres w branży kurierskiej. Zakupy świąteczne zamawiane w Internecie powodują, że wolumen dostarczanych przesyłek rośnie i przewoźnicy borykają się ze szczytami paczkowymi. Jeśli zatem ktoś z Was ma jakąś przesyłkę do wysłania, to warto przygotować ją już wcześniej i nadać w odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby zdążyła dotrzeć do odbiorcy jeszcze przed Świętami.

Sami przewoźnicy przygotowują się na nadchodzące szczyty i informują swoich klientów o terminach, w których najlepiej jest wysłać paczkę tak, aby zagwarantować jej dotarcie w interesującym nas czasie.

Jeśli ktoś z Was zamierza nadać swoją przesyłkę za pośrednictwem usługi Paczka w RUCHu i chce, aby dotarła ona do odbiorcy jeszcze przed Świętami, to powinien to zrobić najpóźniej 16 grudnia 2017 roku. Jest to ostatni dzień nadania paczki z gwarancją dostawy przed Świętami. Wszystkie paczki nadane po tym terminie zostaną dostarczone już po Świętach. Poniżej prezentujemy Wam dokładny harmonogram nadań i gwarantowanych odbiorów w usłudze Paczka w RUCHu.

Harmonogram nadań w usłudze Paczka w RUCHu przed Świętami.

Źródło: materiały własne

*DSP – punkty sprzedaży detalicznej sieci własnej RUCH S.A.

O kolejnych informacjach w temacie gwarantowanych terminów dostaw będziemy Was na bieżąco informować. A jeśli macie coś do wysłania, to zróbcie to z nami na www.furgonetka.pl. 😉

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos