Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/12/28

teraz-nadasz-paczke-fedex-z-punktu-do-drzwi-na-furgonetka-pl-short

Chętnie nadajesz przesyłki z FedEx na konkretny adres Odbiorcy? Nie musisz już czekać aż kurier odbierze od Ciebie taką paczkę. Możesz w dogodnym momencie zanieść przesyłkę do punktu i oddać ją w ręce obsługi. A to wszystko dzięki nowej usłudze FedEx Point-To-Door, z której już teraz możesz skorzystać na Furgonetka.pl. Dowiedz się więcej o nowości w ofercie.  

Nadanie przesyłki w punkcie FedEx z dostawą do domu

Dzięki nowej usłudze FedEx Point-To-Door wyślesz paczkę na wybrany adres, kiedy Ci wygodnie. Możesz to zrobić np. przy okazji załatwiania spraw na mieście, w trakcie spaceru czy po drodze z pracy. Nie musisz czekać, aż w Twoich drzwiach stanie kurier.

banner_blog_Teraz-nadasz-paczke-FedEx-z-punktu-pod-drzwi

Jak skorzystać z tej opcji? Wystarczy, że nadasz przesyłkę online na Furgonetka.pl, a następnie zaniesiesz ją do dowolnego Punktu Furgonetka Punkt lub FedEx. Wszystkie placówki kurierskie w pobliżu znajdziesz na naszej mapie punktów

Wybierając opcję nadania przesyłki FedEx z punktu pod drzwi, zamówisz przesyłkę o maksymalnych wymiarach 50 cm x 40 cm x 30 cm w kilku wariantach cenowych, w zależności od wagi paczki: 

  • do 1 kg – 13,52 zł brutto
  • od 1 do 5 kg – 14,19 zł brutto
  • od 5 do 10 kg – 14,87 zł brutto
  • od 10 do 20 kg – 17,30 zł brutto.

Do każdego formatu przesyłki możesz dokupić usługi dodatkowe, takie jak: ubezpieczenie paczki do kwoty 5000 zł czy pobranie przy doręczeniu (o maksymalnej wartości 3000 zł). Wszystkie szczegóły dotyczące usługi sprawdzisz w cenniku FedEx

Dlaczego warto nadać paczkę z punktu pod drzwi? 

Wybór usługi point-to-door sprawia, że nie musisz do nikogo ani do niczego dostosowywać swoich planów. Zamiast czekać na kuriera w jednym miejscu i przedziale godzinowym, decydujesz, kiedy i z którego punktu kurierskiego chcesz wysłać paczkę. 

Punkt nadania i odbioru, np. Furgonetka Punkt obsługujący FedEx, warto odwiedzić również z innych powodów. Na miejscu możesz przy okazji zakupić praktyczne materiały do pakowania (np. foliopaki, kartony i taśmy pakowe). Skorzystasz także ze wsparcia doświadczonej obsługi, która pomoże Ci tak przygotować paczkę, żeby jej zawartość była bezpieczna na każdym etapie podróży. 

W punkcie możesz także szybko i wygodnie nadać zwrot, jeśli zamówione produkty ze sklepu internetowego nie spełniły Twoich oczekiwań. Najpierw zamów przesyłkę zwrotną wygodnie za pośrednictwem naszej platformy online, a następnie zanieś paczkę z gotową etykietą do placówki, bez stania w kolejkach czy czekania na odbiór paczki przez kuriera. 

Jak nadać paczkę FedEx Point-To-Door?

Przesyłkę FedEx z nadaniem w punkcie i dostawą pod drzwi zamówisz wygodnie przez internet. Wejdź na Furgonetka.pl i wypełnij formularz, postępując zgodnie z krótką instrukcją:

1. Spośród kafelków z przewoźnikami, wybierz FedEx i kliknij przycisk Dodaj przesyłkę.
2. Uzupełnij swoje dane w sekcji Nadawca.
3. Jako Sposób nadania wybierz opcję Dostarczę przesyłkę do punktu z obsługą.

  • Jeśli nie chcesz określać konkretnej placówki, tylko zajrzeć do placówki FedEx mijanej po drodze, pozostaw na liście Dowolny punkt.
  • Jeśli wolisz ustalić docelowy punkt kurierski, rozwiń listę i wskaż konkretny adres lub skorzystaj z opcji Wybierz z mapy (po otwarciu nowego okna, możesz wyszukać interesujący Cię punkt w wyszukiwarce lub bezpośrednio na mapie).

4. W sekcji Odbiorca wprowadź dane adresata, w tym także adres doręczenia przesyłki.
Jako Sposób doręczenia wybierz opcję Kurier doręczy przesyłkę do odbiorcy.
5. Ustal parametry przesyłki i opłać ją dogodnym sposobem płatności, a następnie wydrukuj wygenerowaną etykietę i naklej ją na przygotowaną paczkę.
6. Tak przygotowaną przesyłkę zanieś do dowolnego lub wskazanego punktu FedEx (również Furgonetka Punkt).

Podsumowanie

Jeśli nie lubisz uzależniać swoich planów od kuriera, zamawiaj przesyłki na Furgonetka.pl z opcją nadania w punkcie kurierskim. Teraz możesz w ten sposób zrealizować wysyłkę również z przewoźnikiem FedEx. Usługa Point-To-Door pozwoli Ci zanieść paczkę do dowolnej placówki, np. punktu sieci Furgonetka Punkt, kiedy tylko chcesz. 

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock