Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/01/31

ebook-przesylki-w-customer-experience-furgonetka-shortJak sprzedawać w Messengerze? Jak rozpieścić chińskich konsumentów? Na te i inne pytania odpowiada najnowszy e-book “Jak dotrzymać tempa klientom i skutecznie sprzedawać w internecie w 2021 roku?” od “Marketer+”, w którym i my dzielimy się wiedzą. W jednym z artykułów wyjaśniamy, dlaczego przesyłki kurierskie są ważnym elementem customer experience.

Furgonetka radzi, jak zadbać o dostawy w e-sklepie

Jeszcze ciepły e-book przygotowany przez redakcje “Marketer+” i „E-commerce w Praktyce” to zbiór dobrych praktyk i podpowiedzi ekspertów, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż online. Jako Furgonetka również dołączyliśmy do projektu, by podzielić się wskazówkami w temacie opakowań i logistyki.

ebook jak skutecznie sprzedawac w internecie furgonetka marketer

Przygotowaliśmy gościnny wpis “Przesyłki kurierskie ważnym elementem customer experience”, w którym podkreślamy istotę dobrze zaplanowanych dostaw w sklepach internetowych. Dlaczego naszym zdaniem to ważny temat?

W czasach dużej konkurencji na rynku, aby przyciągnąć nowych klientów, nie wystarczą już tylko atrakcyjne ceny. Trzeba zatroszczyć się również o customer experience, czyli o sumę wszystkich wrażeń, które klient odnosi na każdym etapie realizacji zakupów i w kontakcie ze sprzedawcą.

Dostawy i zwroty produktów w customer experience

Bardzo ważnymi elementami budowania pozytywnych doświadczeń konsumenta są dostawy i zwroty produktów. Warto sprawić, aby cały proces aż do momentu dostarczenia przesyłki do rąk klienta, a czasem nawet do etapu zwrotu lub reklamacji, był w 100% satysfakcjonujący.

Z artykułu Furgonetka w najnowszym e-booku dowiesz się m.in.:

  • jak wybrać partnera logistycznego
  • jakie rozwiązania logistyczne wprowadzić, aby wyprzedzić konkurencję
  • jak zoptymalizować proces dostawy w sklepie online
  • jak ułatwić klientom odbiór przesyłek

W naszym gościnnym wpisie znajdziesz nie tylko w przydatne wskazówki, ale także gotowe rozwiązania, które możesz od ręki wdrożyć w swoim sklepie internetowym. Być może dzięki temu łatwiej wyróżnisz się na tle innych sklepów internetowych i sprostasz oczekiwaniom rosnącej grupy klientów.

Jak skutecznie sprzedawać w internecie w 2021 roku?

E-book od “Marketer+” zawiera ponad 200 stron praktycznej wiedzy od doświadczonych ekspertów z branży e-commerce i nie tylko. Wydawnictwo zostało podzielone na 8 sekcji, które podejmują choćby takie tematy jak: dochodowa branża e-commerce, skuteczne marketing i PR, sprzedaż na marketplace’ach czy płatności.

Przedstawiciele marek i sklepów internetowych poruszają kwestie, m.in.:

  • Jak liderzy polskiego e-commerce pracują na swoje pozycje w Google?
  • Jak zwiększyć efektywność sprzedaży dzięki automatyzacji marketingu?
  • Jak wdrożyć płatności cykliczne w e-commerce?
  • Jak opakowania wpływają na doświadczenie zakupowe?
    … i wiele innych.

Pandemia bardzo mocno wpłynęła na obraz konsumenta i handlu, prężnie rozkręcając machinę digitalizacji. 2020 rok był przełomowy dla całej branży e-commerce. Aż 30% Polaków zwiększyło częstotliwość robionych zakupów, a 34% po raz pierwszy kupiło produkty z zupełnie nowych kategorii.

Zaglądając do najnowszego e-booka, poznasz odpowiedzi na to, jak sprostać nowym wyzwaniom i zdobywać przewagę konkurencyjną na tle innych e-sklepów, mimo wciąż zmieniających się okoliczności.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock