Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/03/26

Prawie 7 milionów nadanych paczek na 7 urodziny Furgonetka.pl

Usłudze Furgonetka stuknie jutro kolejny rok. Jesteśmy z Wami już 7 lat i z tej okazji, jak co roku, postanowiliśmy krótko podsumować ten czas. Bazując na tych kilkuletnich doświadczeniach przygotowaliśmy infografikę z danymi, które pokazują jak działają polskie usługi kurierskie. Mamy też dla Was mały upominek. 😉

Przez te 7 lat naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z 10 firmami kurierskimi i tym samym mamy aktualnie najszerszą ofertę usług kurierskich na polskim rynku. Na początku roku planujemy wdrożenie kolejnego, jedenastego  już, przewoźnika.

Za pośrednictwem naszego serwisu nadano prawie 7 milionów przesyłek. To aż o 60% więcej niż w roku poprzednim i prawie trzy razy tyle, co w 2015 roku. To, co nas bardzo cieszy, to stale rosnąca liczba użytkowników serwisu. W tej chwili zaufało nam już prawie 300 tysięcy osób i mamy dwa razy więcej klientów niż dwa lata temu. Na minutę wysyłacie u nas około 8 paczek, co daje 10 tysięcy przesyłek dziennie, a ta liczba systematycznie rośnie.  

Jesteśmy również zadowoleni z usług kurierskich realizowanych przez naszych partnerów. Odsetek składanych u nas reklamacji jest minimalny i wynosi 0,65%. Aż 99,35% wszystkich wysłanych za naszym pośrednictwem przesyłek dotarło do odbiorców bez żadnych zastrzeżeń.  

Zachęcam Was do zajrzenia na naszą urodzinową infografikę, gdzie znajdziecie jeszcze więcej ciekawych danych i mały prezent. 😉

7 urodziny serwisu Furgonetka.pl

Źródło: materiały własne

Nasz team stale się powiększa. Działamy dla Was z trzech biur i rozwijamy coraz więcej projektów wspierających usługi przewozowe oraz branżę e-commerce. Nasz serwis Furgonetka Giełda, za pośrednictwem którego można znaleźć transport dużych i nietypowych przesyłek, niedawno świętował pierwsze urodziny. Więcej o tym możecie przeczytać w jednym z poprzednim tekstów, który znajdziecie tutaj. Dodatkowo udoskonaliliśmy naszą usługę Furgonetka Biznes, którą zintegrowaliśmy z ofertą dostępną w serwisie Furgonetka i klientom wysyłającym duże wolumeny paczek udostępniliśmy nie tylko niższe ceny przesyłek, ale również wielofunkcyjne narzędzie do obsługi zamówień internetowych. Furgonetka Biznes na bieżąco importuje zlecenia z najpopularniejszych platform sklepowych oraz handlowych, takich jak np. Shoper, PrestaShop czy Allegro i pozwala automatycznie kontrolować stan zamówień, generować i drukować dokumenty przewozowe oraz zlecać odbiór paczek. Mamy też już za sobą drugą edycję naszej konferencji o logistyce i obsłudze klienta w e-commerce – eDelivery 2017, w której wzięło udział prawie 200 praktyków i ekspertów z branży. Zachęcam Was do zajrzenia na nasz oficjalny kanał YouTube, gdzie możecie posłuchać wystąpień naszych prelegentów.

Na koniec chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom, które przez lata pracowały i wciąż pracują przy rozwoju serwisu Furgonetka. To było i wciąż jest duże wyzwanie, ponieważ zależy nam nie tylko na tym, aby być liderem rynku, ale przede wszystkim, aby na pierwszym miejscu stawiać klienta i jego potrzeby. Nie brakuje nam jednak pomysłów i motywacji, dlatego myślę, że jeszcze wiele udanych projektów przed nami. Bardzo dziękuję przy tej okazji Wam – naszym Klientom – za to, że jesteście z nami już tyle lat i korzystacie z naszych usług. Bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy. Wasze zaufanie to naprawdę duże wyróżnienie i jeden z najlepszych prezentów na te urodziny. 😉 Mogę Was zapewnić, że będziemy pracować w dalszym ciągu nad tym, aby zakres naszych usług stale się powiększał.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos