Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/11/05

Dodaliśmy AtomStore do źródeł sprzedaży na FurgonetkaW źródłach importu na Furgonetka pojawiła się kolejna platforma sklepowa. Jeśli sprzedajesz w internecie i prowadzisz swój sklep na AtomStore, to teraz możesz w prosty sposób zintegrować się z nami i jeszcze lepiej zarządzać wysyłką zamówień do klientów. 

Jak dodać AtomStore do źródeł sprzedaży na Furgonetka?

Aby zintegrować swój sklep na AtomStore z serwisem Furgonetka potrzebujesz dosłownie kilku minut. Poniżej pokażę Ci, jak zrobić to w 5 prostych krokach. 

1. Zaloguj się do Panelu Klienta na Furgonetka i klikając w adres e-mail w prawym górnym rogu, przejdź do sekcji “Ustawienia”.

2. W menu znajdującym się po lewej stronie wybierz opcję “Integracje”

nowa integracja atomstore furgonetka

Źródło: materiały własne

3. Po prawej stronie pojawi się lista dostępnych integracji. Wybierz z niej ikonę z AtomStore.

4. Następnie wypełnij formularz, w którym należy podać następujące informacje:

  • nazwę wyświetlania, czyli dowolną nazwę dla Twojego sklepu, która będzie wyświetlana na liście z zamówieniami,
  • adres sklepu w formie https://…,
  • nazwę użytkownika i hasło używane do zalogowania się w panelu AtomStore.
dodaj nowa integracja atomstore furgonetka

Źródło: materiały własne

5. Następnie kliknij w button “Dodaj”, a Twoje nowe źródło sprzedaży zostanie dodane do konta w serwisie Furgonetka. Zamówienia z platformy AtomStore powinny zostać zaimportowane do Furgonetka w przeciągu 5 minut. Będą one widoczne w zakładce “Import zamówień” i gotowe do wysłania. 

Podsumowując

Jak widzisz integracja z AtomStore jest naprawdę bardzo prosta. Dzięki niej będziesz mógł sprawniej zarządzać swoimi zamówieniami w sklepie. Dodatkowo  zatomatyzujesz generowanie dokumentów przewozowych i przyspieszysz proces wysyłki przesyłek do klientów, co poprawi jakość obsługi. Wszystkie informacje o nadawanych przez Ciebie paczkach będziesz miał w jednym miejscu, dzięki czemu będziesz mógł je łatwo monitorować oraz sprawnie reagować na ewentualne problemy. Nasze narzędzia dodatkowe oraz statystyki dotyczące wysyłanych paczek, pozwolą Ci zoptymalizować wysyłkę zamówień do klientów. 

Źródło zdjęcia głównego: depositphotos.com