Kurier InPost

Nadawaj paczki szybko, tanio i bez wychodzenia z domu

Kurier InPost - przesyłki kurierskie

Chcesz nadawać regularnie paczki z kurierem InPost ?

Nawiąż z nami stałą współpracę i oszczędzaj jeszcze więcej. Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy z jak najlepszą ofertą dla Twojego biznesu.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Furgonetka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (adres siedziby i adres do korespondencji: al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@furgonetka.pl. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 10 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust. 1 Prawa Telekomunikacyjnego w celach marketingowych, zgodnie z zakresem udzielonej zgody oraz art. 6 ust. 1 pkt f RODO celem prowadzenia korespondencji oraz odpowiedzi na Państwa zapytanie. Dane osobowe przetwarzane są przez okres niezbędny przewidziany dla danej korespondencji, nie dłużej niż 3 lata od jej zakończenia, a w przypadku celów marketingowych – najpóźniej do momentu cofnięcia przez Państwa zgody. Dane mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Furgonetki oraz organom uprawnionym do ich otrzymania. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych. Mają Państwo prawo cofnięcia zgody w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji w Polityce Prywatności. rozwiń treść

Załóż konto na Furgonetka.pl

Wyceń i nadaj każdą przesyłkę krajową i międzynarodową kurierem InPost w serwisie Furgonetka.pl

Tani kurier InPost oprócz niskich cen gwarantuje m.in.:

  • ubezpieczenie przesyłki do 200 zł w standardzie za 0 zł,
  • możliwość nadania paczki pobraniowej,
  • doręczenie w sobotę w korzystnej cenie,
  • opcja skorzystania z usługi Paczka w Weekend,
  • szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Chcesz sprawdzić ile kosztowałaby Twoja przesyłka?

Zobacz cennik przesyłek kurierskich i pozostałych usług InPost

Opinie klientów korzystających z InPost kurier za pośrednictwem Furgonetka.pl

Używam serwisu Furgonetka.pl o 4 lat w firmie i prywatnie. Super ceny na Inpost kurier i sprawna obsługa reklamacji.

Wszystko super, kiedyś miałem nieprzyjemne doświadczenia z innymi brokerami ale Furgonetka świetnie wykonała pracę. Polecam też Inpost Paczkomaty.

Jak dla mnie wysyłka kurierem to tylko z Furgonetką. Ja przeważnie wybieram Inpost kurier, bo ich po prostu lubię.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem