Kurier DHL

Nadawaj paczki szybko, tanio i bez wychodzenia z domu

Kurier DHL - przesyłki kurierskie

Chcesz nadawać regularnie paczki z kurierem DHL ?

Nawiąż z nami stałą współpracę i oszczędzaj jeszcze więcej. Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy z jak najlepszą ofertą dla Twojego biznesu.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Furgonetka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (adres siedziby i adres do korespondencji: al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@furgonetka.pl. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 10 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust. 1 Prawa Telekomunikacyjnego w celach marketingowych, zgodnie z zakresem udzielonej zgody oraz art. 6 ust. 1 pkt f RODO celem prowadzenia korespondencji oraz odpowiedzi na Państwa zapytanie. Dane osobowe przetwarzane są przez okres niezbędny przewidziany dla danej korespondencji, nie dłużej niż 3 lata od jej zakończenia, a w przypadku celów marketingowych – najpóźniej do momentu cofnięcia przez Państwa zgody. Dane mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Furgonetki oraz organom uprawnionym do ich otrzymania. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych. Mają Państwo prawo cofnięcia zgody w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji w Polityce Prywatności. rozwiń treść

Załóż konto na Furgonetka.pl

Opinie klientów korzystających z DHL kurier za pośrednictwem Furgonetka.pl

Polecam wszystkim tą firmę. Tanie i szybkie przesyłki kurierskie u znanych przewoźników. Ja wybieram DHL.

Wszystko przebiegło błyskawicznie, w niecałe 24 h przesyłki dotarły do adresata kurierem DHL, bardzo polecam korzystanie z usług furgonetki.

Z kurierem DHL nie było najmniejszych problemów, punktualny. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Wszystko ok

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem