Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/18

Za nami przełomowy rok - Spinacz.pl

Podsumowując miniony rok, niewątpliwie mogę stwierdzić, że był to najbardziej intensywny rok w całej historii naszej spółki. Przyniósł wiele istotnych zmian w projektach realizowanych przez Grupę Furgonetka. Szczególnie ważnym dniem był 5 maja, kiedy to podczas Ecommerce Day Poland w Warszawie pokazaliśmy światu serwis FurgonetkaBiznes, dzięki któremu wszystkie czasochłonne procesy związane z obsługą zamówień tj. generowaniem dokumentów przewozowych, zlecaniem odbioru paczek i przesyłek zwrotnych, zostają zautomatyzowane.

Do tej pory zintegrowaliśmy już 10 przewoźników, cztery największe platformy sklepowe, serwis aukcyjny Allegro oraz wdrożyliśmy kilkanaście funkcji. Tym samym zakończyliśmy testy beta i jesteśmy gotowi do wprowadzenia usług, które naprawdę zrewolucjonizują polski rynek e-commerce i pozwolą wejść mu na wyższy poziom. Szczegóły wkrótce 🙂

Niebawem, jako jedna z pierwszych firm na rynku polskim, uruchomimy także usługę dostaw tego samego dnia – FurgonetkaDziś, która umożliwi przesyłkę zakupów w dniu ich zamówienia. To najnowszy trend w logistyce i chcemy promować go wśród e-przedsiębiorców oraz pomagać im w jego wdrożeniu. Jako eksperci w logistyce oraz e-commerce nie mogliśmy poprzestać jedynie na obserwacji tego zjawiska. Wierzymy w to, że wkrótce będzie to temat nr 1 dla całej e-branży.

Chcemy jednocześnie, aby właściciele e-sklepów, przy wsparciu nowoczesnych narzędzi, mogli rozwijać swój biznes, bo Wasz sukces to również nasz sukces. Mamy ogromną satysfakcję kiedy możemy wesprzeć naszych klientów, doradzić, pomóc, a następnie obserwować tego efekty.

Zależy nam na tym, aby polska branża e-commerce, w której funkcjonujemy od lat, rozwijała się w oparciu o wiedzę i sprawdzone rozwiązania. Również tym celu uruchomiliśmy blog, na którym publikujemy materiały edukacyjne, wywiady, analizy etc. Dzielimy się własnymi doświadczeniami i radami zaprzyjaźnionych specjalistów. Wszystko po to, by właściciele sklepów mieli dostęp do sprawdzonych informacji i mogli bardziej świadomie podchodzić do prowadzenia biznesu.

Wszystko, co osiągnęliśmy przez ten rok, nie miałoby miejsca, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy tworzą nasz zespół. Chcę im serdecznie podziękować za wspólnie, ciężko przepracowany rok. Bez Was to wszystko nie byłoby możliwe!

Dziękuję także wszystkim Klientom, którzy dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami nt. funkcjonalności narzędzia. To również dzięki Wam wiemy, w jaką stronę powinniśmy rozwijać usługę FurgonetkaBiznes, by w pełni odpowiadał Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Przechodząc do meritum, życzę wszystkim e-przedsiębiorcom, żeby wartość polskiego rynku e-commerce w 2016 przewyższyła wszelkie prognozy, wszystkie paczki docierały do klientów na czas, a koszty prowadzenia e-sklepów były coraz niższe. Spokojnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku! 🙂

Źródło zdjęcia głównego: pexels.com