Ostatnia aktualizacja artykułu 2024/04/25

Dla kupujących online liczy się czas i wygoda. Szybkie przeglądanie produktów, porównywanie ofert i zakupy z dowolnego urządzenia o każdej porze. Jeżeli nie chcesz odstraszyć nowych klientów, ułatw im zakupy za pomocą fast checkout’u Portmonetki. Za pomocą jednego przycisku sfinalizują zamówienia. Bez wypełniania formularzy i przeklikiwania się przez kolejne ekrany.

Przyspieszenie zakupów — tego chcą klienci 

Wyobraź sobie, że szukasz dla siebie nowego telefonu. Znajdujesz interesującą się ofertę, ale w sklepie musisz wypełnić wszystkie niezbędne informacje w formularzu, a dodatkowo zaznaczać milion zgód. W trzecim oknie masz już dość, ponieważ wyskakuje Ci błąd i poświęcasz jeszcze więcej czasu na korygowanie danych. A gdyby można było tego uniknąć? 

Rozwiązaniem jest szybki checkout Portmonetka, który pozwoli klientom sklepów robić zakupy w kilku kliknięciach. Jak działa? 

  1. Wdrażasz darmowy checkout Portmonetka, który pojawi się w Twoim sklepie jako przycisk w miejscach, gdzie kupujący może sfinalizować zakup. 
  1. Odwiedzający sklep decydują się na zakup z Portmonetką. 
  1. Tylko raz wprowadzają do okna checkoutu niezbędne dane – sposób wysyłki, adres dostawy i preferowaną metodę płatności bez konieczności zakładania konta.
  1. Każde kolejne zakupy realizują, korzystając z już posiadanego adresu e-mail i zapamiętanych danych. Szybko i wygodnie z autouzupełnianiem danych. 

Wystarczy jedna konfiguracja, by już zawsze kupować bez wypełnienia formularzy i podawania wrażliwych danych. Bezpiecznie z zaufanymi operatorami płatności online i różnymi opcjami dostawy we wszystkich sklepach z Portmonetką.

Portmonetka daje Ci wybór — włączając ją w swoim sklepie, nie rezygnujesz z dotychczasowych ścieżek finalizacji zakupów. Jest to alternatywna opcja dla Twoich kupujących, która daje Ci dostęp do różnych metod płatności oraz dostaw. Możesz podpiąć własne umowy z przewoźnikami lub zdecydować się na włączenie tych dostaw i płatności, które chcesz mieć w swoim sklepie dzięki Portmonetce. Ty decydujesz, co chcesz oferować klientom, którzy wygodnie sfinalizują zakup w jednym oknie na stronie sklepu — bez przechodzenia do zewnętrznych aplikacji czy stron. 

Portmonetka obsługuje wszystkie kody rabatowe obowiązujące w Twoim sklepie — przekonaj się, jak wyglądają zakupy z Portmonetką w naszym sklepie testowym

portmonetka-narzedzie-ktore-przyspieszy-zakupy-w-twoim-e-sklepie-tall

Tak wygląda przyszłość e-commerce — płatność i dostawa w jednym przycisku 

Według raportu E-commerce w Polsce 2021 niemal 70% kupujących rezygnują z zakupów, ponieważ mają problem ze złożeniem zamówienia. 38% narzeka na to, że niewygodnie wypełnia im się formularz, a 28% ma problem z dokonaniem płatności. Z kolei 24% rezygnuje, ponieważ ma do wykonania zbyt dużą liczbę operacji. 

Bez szybkiej ścieżki finalizacji zakupów Twój sklep pozostanie w tyle — już teraz wielu klientów rezygnuje z zakupów dlatego, że trwają zbyt długo. Z Portmonetką Twój sklep może osiągnąć o wiele więcej: 

> Włączysz zakupy jednym kliknięciem — bez wypełniania formularzy

Twoi kupujący nie zrezygnują z zakupów, ponieważ zrobią je za pomocą kilku kliknięć i zapamiętanych opcji płatności, dostawy oraz danych. 

> Zapewnisz pełen wybór ulubionych płatności i dostaw 

Klienci będą mogli wybrać preferowaną opcję płatności i dostawy, dzięki czemu zrobią zakupy z zaufanymi dostawcami płatności online oraz sprawdzonymi przewoźnikami.  

> Zwiększysz sprzedaż, zapewniając pozytywne doświadczenia zakupowe 

Wygodna i szybka finalizacja zakupów zwiększy Twoją sprzedaż i ograniczy porzucenia koszyków — od zakupów Twoich klientów będzie dzielić kilka kliknięć.

> Zyskasz nowych i powracających klientów 

Udogodnienia dla kupujących sprawią, że chętniej wrócą do Twojego sklepu.

> Wypromujesz swój sklep na stronie Portmonetki

Otrzymasz możliwość dodania logo swojego sklepu na stronę Portmonetki, dzięki czemu dotrzesz do nowych klientów. 

> Wyprzedzisz konkurencję

Będziesz w stanie konkurować z największymi platformami sprzedażowymi dzięki ułatwieniom dla kupujących i możliwości dotarcia do nich ze swoimi ofertami. 

Dołącz do kilkuset sklepów, które już wdrożyły u siebie Portmonetkę. Przekonaj się, że warto!