Ostatnia aktualizacja artykułu 2024/01/15

W Furgonetce wystartowała nowa usługa, która umożliwia wysyłkę dokumentów z plików elektronicznych przesyłkami listowymi za pomocą kilku kliknięć. Bez konieczności samodzielnego drukowania, kopertowania i wysyłki. Poznaj usługę Listodruk i dowiedz się, kiedy może Ci się przydać. 

Czym jest Listodruk? 

Listodruk to usługa, która obejmuje wydruk załączonego do zamówienia pliku PDF, spakowanie dokumentu w kopertę oraz dostarczenie do skrzynki pocztowej Adresata w formie listu zwykłego.

Jak działa Listodruk? To bardzo proste, sprawdź poniżej. 

  1. Zlecasz wysyłkę listu.
    Przechodzisz do formularza dodania przesyłki i jako rodzaj wybierasz “Listodruk”. Wgrywasz plik PDF i podajesz dane Adresata. Zlecenie złożone do godziny 8:00 w dniu roboczym, jest realizowane w tym samym dniu.
  2. Zamówienie jest przygotowywane w drukarni.
    Twój list jest drukowany i pakowany w kopertę, której wielkość dobierana jest w zależności od ilości stron dokumentu.
  3. Twoja korespondencja trafia do operatora pocztowego.
    Gotowe listy drukarnia przekazuje operatorowi pocztowemu, który zajmuje się ich doręczeniem.
  4. Twój list jest doręczany do Adresata.

Operator pocztowy dostarcza list do skrzynki pocztowej Adresata. 

Zamawiając wysyłkę na Furgonetce, Twoja korespondencja zostanie przygotowana przez specjalistów usług poczty hybrydowej, czyli Postivo. Dalej jej dostarczeniem zajmie się Poczta Polska lub Speedmail.

Kiedy Listodruk może Ci się przydać?

Co możesz wysłać za pomocą naszej nowej usługi? Niemal wszystko! Od faktur, ofert, umów, pism urzędowych, po prywatną korespondencję czy zaproszenia. Chcesz zlecić wysyłkę marketingową? Dzięki temu, że Listodruk umożliwia wysyłkę do nieograniczonej liczby odbiorców, możesz śmiało skorzystać z naszej usługi, gdy chcesz zaplanować wysyłkę masową. Możesz zlecić wydruk broszur czy ulotek, co pozwoli Ci dotrzeć ze swoją ofertą do nowych klientów. 

A może planujesz wysyłkę podziękowań do swoich kontrahentów? Dzięki Listodrukowi możesz za pomocą kilku kliknięć wgrać plik PDF z gotową treścią i grafiką, który następnie zostanie wydrukowany, włożony w koperty i wysłany do wskazanych przez Ciebie adresatów. Masz także pewność, że wysyłka zostanie zrealizowana najtańszym operatorem pocztowym, co sprawia, że cena usługi nie jest wygórowana. 

Co zyskujesz, wysyłając Listodrukiem?

Listodruk to nie tylko wygodna opcja wysyłki dokumentów z plików elektronicznych. To kompleksowa usługa, która pozwala Ci zapomnieć o żmudnym drukowaniu, kopertowaniu i wysyłce. Dzięki temu zaoszczędzić cenny czas — nie musisz poświęcać go na cały proces wysyłki. Wszystko załatwisz za pomocą kilku kliknięć bez wychodzenia z domu czy czekania na kuriera. 

Możesz zaplanować wysyłkę do nieograniczonej liczby odbiorców i błyskawicznie stworzyć sporą bazę adresatów lub zlecić jednorazową wysyłkę jedynie do kilku osób. Masz możliwość monitorować drogę swojej korespondencji, ponieważ otrzymasz dostęp do aktualnego statusu przesyłki i raportów o wysłanych listach. 

Co ważne, masz także zagwarantowaną poufność i bezpieczeństwo korespondencji. Zawartość Twojego listu jest objęta ochroną prawną, dlatego możesz mieć pewność, że nawet wrażliwe dane będą bezpieczne. Osoby zajmujące się drukowaniem i kopertowaniem, które mogą mieć dostęp do korespondencji, mają podpisane klauzule poufności. 

Cały proces wydruku i kopertowania Twoich dokumentów jest zautomatyzowany oraz rejestrowany, co sprawia, że wykonanie dodatkowych kopii nie jest możliwe. Twoje dokumenty są więc szczególnie chronione oraz odpowiednio zabezpieczone przed dostępem wszystkich nieupoważnionych osób. 

Masz pewność, że przy wyborze Listodruku, jakość wydruku będzie na najwyższym poziomie, ponieważ Twoje dokumenty zostaną wydrukowane na sprawdzonym sprzęcie najlepszej jakości. Nie musisz martwić się o sprzęt, papier czy wysyłkę — wszystko załatwisz przez Furgonetkę.

To co? Wysyłasz Listodrukiem? Wypróbuj naszą nową usługę!

Źródło zdjęcia: Adobe Stock