Zdarza Ci się kupić nietrafiony produkt przez internet?

W naszym panelu Zwrot zakupów szybko i bez problemu zwrócisz produkt do każdego sklepu online, który jest zintegrowany z naszym systemem. Paczkę nadasz wygodnie jedną z kilku opcji wysyłki, a pieniądze za zwrot odzyskasz maksymalnie w 14 dni.

Wypróbuj zwrot

Co daje Ci system /zwrot?

 • Zwrot produktu w 4 kliknięciach

  Zwrot zakupów przez internet zajmie Ci zaledwie kilka minut. Wystarczy, że zaznaczysz wybrane produkty i wypełnisz formularz, który poprowadzi Cię niemal “za rękę”.

 • Duży wybór tanich przesyłek

  Masz do wyboru formy wysyłki od 12 różnych przewoźników. Przesyłkę zwrotną wyślesz wygodnie m.in. kurierem, przez paczkomat i w wybranym punkcie nadania.

 • Automatycznie generowane etykiety

  Nie musisz ręcznie adresować przesyłki z produktem do zwrotu. Po wyborze sposobu wysyłki otrzymasz wygenerowaną etykietę, którą wystarczy wydrukować i nakleić na paczkę.

 • Bezproblemowy zwrot pieniędzy

  Możesz zapomnieć o zwrocie pieniędzy, który ciągnie się w nieskończoność. Przelew dostaniesz w ciągu 14 dni na to samo konto, z którego opłaciłeś produkt, a po wszystkim otrzymasz maila z potwierdzeniem.

 • Wszystkie zwroty na jednej liście

  W zakładce “Moje zwroty” w panelu znajdziesz wszystkie produkty zwracane do sklepów internetowych, które posiadają nasz moduł.

 • Łatwe śledzenie przesyłek

  Po nadaniu przesyłki zwrotnej otrzymasz na adres e-mail link do śledzenia swojej paczki. Dzięki temu łatwiej ustalisz, w którym momencie zwrot trafi do sklepu i kiedy otrzymasz płatność.

Jak zwrócić produkt online?

Zwrot zakupów przez internet zrealizujesz w 4 prostych krokach:

 • Wybierasz produkty do zwrotu

  Możesz zwrócić wszystkie produkty dostępne na liście lub zaznaczyć tylko niektóre z nich. Na zwrot masz tyle dni, ile wyznaczył na to sklep internetowy (minimum 14 dni).

 • Określasz szczegóły przesyłki

  Uzupełniasz formularz o takie informacje jak: dane nadawcy, forma wysyłki, rodzaj opakowania i data nadania. Pakujesz produkty do paczki i opłacasz przesyłkę zwrotną.

 • Odsyłasz paczkę

  W zależności od wybranej opcji wysyłki, przekazujesz swoją paczkę kurierowi, zanosisz do paczkomatu lub do wybranego punktu nadania. Przesyłka rusza w drogę do odbiorcy.

 • Otrzymujesz zwrot pieniędzy

  W ciągu 14 dni od zlecenia przesyłki zwrotnej, otrzymujesz zwrot pieniędzy na konto, z którego była realizowana płatność za produkt. Potwierdzenie przelewu środków znajdziesz w panelu online i w wiadomości mailowej.

Chcesz szybko i łatwo zwracać produkty?

Wypróbuj zwrot zakupów

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem