Prowadzisz sklep internetowy w oparciu o Shopware?

Przekonaj się, jak możesz wysyłać zamówienia do klientów szybciej i wygodniej. Prosta integracja Twojego sklepu na Shopware z systemem Furgonetka.pl pozwoli Ci zautomatyzować i przyśpieszyć proces wysyłki przesyłek.

Dlaczego warto?

 • Wygoda

  Zyskaj kompleksowe narzędzie do zarządzania przesyłkami w Twoim sklepie na Shopware i miej wszystkie informacje o nadawanych paczkach zawsze w jednym miejscu - bez względu na firmę kurierską, z której korzystasz.

 • Brak kosztów

  Zintegruj się z naszym serwisem całkowicie za darmo. Zyskasz nie tylko darmowy system do obsługi zamówień w sklepie, ale też w każdej chwili będziesz mógł liczyć na wsparcie naszego działu technicznego.

 • Oszczędność czasu

  Optymalizuj procesy związane z wysyłką paczek w swoim sklepie. Z nami będziesz mógł automatycznie generować dokumenty przewozowe i zlecać odbiory przesyłek przez kuriera. Zyskasz czas, który możesz przeznaczyć na rozwój sprzedaży.

 • Narzędzia

  Z nami zyskujesz nie tylko dostęp do szerokiej oferty usług kurierskich, ale też usprawnisz wysyłkę paczek, dzięki takim darmowym narzędziom jak: import zamówień, drukowanie etykiet w różnych formatach, inne dane na etykiecie, czy szablony przesyłek.

Integracja z Shopware w 5 prostych krokach

 • Krok 1: Zaloguj się do panelu administracyjnego sklepu, a następnie z lewego menu wybierz Setting > System > Integrations.

 • Krok 2: Aby wygenerować klucze potrzebne do dodania integracji kliknij przycisk Add integration.

 • Krok 3: W nowym oknie wprowadź nazwę integracji. Skopiuj Access key ID oraz Secret access key, ponieważ po zapisaniu danych przyciskiem Save integration nie będziesz miał do nich wglądu.

 • Krok 3: Zaloguj się do serwisu Furgonetka.pl i przejdź do zakładki Ustawienia. Następnie z lewego menu wybierz Integracje i kliknij ikonę Shopware.

 • Krok 5: Wpisz wymagane dane, czyli nazwę wyświetlana (dowolna nazwa dla Twojego sklepu), adres sklepu (adres w formie https://…), a także klucz API (Access key ID) oraz hasło (Secret access key), które utworzyłeś w panelu administracyjnym na platformie Shopware. Następnie zatwierdź zmiany, klikając w przycisk Dodaj.

Dodaj integrację

Co wyróżnia serwis Furgonetka?

 • Darmowe wsparcie techniczne dla sklepów internetowych.

 • Najszybszy system do nadawania przesyłek na rynku*.

 • Najlepiej oceniania platforma usług kurierskich.

* Dane oparte na raporcie firmy badawczej Edisonda.

Czym jest Shopware?

Shopware to platforma e-commerce, która dedykowana jest dla średnich firm i klientów z sektora Enterprise. Sprawdza się szczególnie dobrze dla firm stosujących wielokanałową strategię i działających na kilku rynkach zagranicznych. Platforma oferuje wiele rozwiązań ułatwiających obsługę sprzedaży B2C i B2B niezależnie od tego gdzie pozyskuje się klientów. Shopware pozwala na prowadzenie sklepu w wielu językach i na płatności w wielu walutach, dzięki czemu świetnie sprawdza się w sprzedaży międzynarodowej. Posiada wiele integracji z metodami płatności, usługami kurierskimi, czy systemami magazynowymi. Dodatkowo w ofercie posiada zaawansowane narzędzia marketingowe, a także rozwiązania wspierające optymalizację sklepu pod kątem wyszukiwarek.

Furgonetka uses cookies files. By using the website you agree to their storage. I accept