Katowice Punkty Nadania i Odbioru przesyłek - Furgonetka Punkt

  • Furgonetka Punkt Matshop ul. Słowackiego 51
  • Furgonetka Punkt Mepel ul. Kijowska 44

Punkty kurierskie Katowice

Prowadzisz punkt usługowy lub myślisz o rozpoczęciu biznesu? A może masz atrakcyjną przestrzeń na wynajem? Współpracuj z Furgonetką na prostych zasadach i zarabiaj więcej. Zobacz, jakie dajemy Ci możliwości.

Nadaj przesyłkę z Furgonetka Punkt

Gotową paczkę przekaż kurierowi lub zanieś do wybranego oddziału Katowice.

Wymiary
cm
x
cm
x
cm
kg
Cena od zł z VAT

FAQ - najczęściej zadawane pytania:

  • W Furgonetka Punkt możesz nadać przesyłki krajowe, przesyłki międzynarodowe oraz przesyłki paletowe ze sprawdzonymi przewoźnikami. Skorzystasz także z usługi miejskiej (tzw. przesyłki ekspresowej) z dostawą nawet w 120 minut w kilkudziesięciu miastach w Polsce.

  • Paczki za granicę wyślesz m.in. do Anglii, do Unii Europejskiej (np. do Niemiec, Austrii, Chorwacji, Szwecji), do USA, a także w inne zakątki świata – m.in. do Singapuru, Indii, Nowej Zelandii.

  • Tak. W naszych punktach kurierskich odbierzesz i nadasz paczki ze zwrotem zakupów (np. Allegro, Orlen Paczka, UPS, GLS).

  • W punkcie kurierskim nie tylko wygodnie nadasz lub odbierzesz przesyłki, ale także skorzystasz z usług dodatkowych. Zakupisz m.in. pobranie przy doręczeniu oraz ubezpieczenie przesyłki. Na miejscu możesz również zdecydować się na zapakowanie paczki przez obsługę punktu.

  • Tak. W naszych punktach możesz zakupić niezbędne materiały do pakowania przesyłek – m.in. foliopaki, taśmy pakowe, wypełniacze i kartony. Skorzystasz także z usługi zapakowania paczki.

  • Oczywiście. Na miejscu bez problemu nadasz opony samochodowe, a pracownicy punktu pomogą Ci je odpowiednio zapakować. Ze wsparciem doświadczonej obsługi możesz także wysłać inne przedmioty – np. walizkę do hotelu, bagaż do sanatorium czy kartony z rzeczami w ramach przeprowadzki.

Punkty kurierskie Furgonetka Punkt
w pobliskich miastach

Katowice  - oddziały firm kurierskich

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem