Tools

Wir bieten Ihnen eines der fortgeschrittensten Systeme auf dem Markt.
Blitzschnell reagieren wir auf die Bedürfnisse unserer Kunden.

Monitoring przesyłek

System do monitorowania przesyłek pozwala na śledzenie statusów wszystkich nadawanych paczek na każdym etapie spedycji. Pomaga szybko reagować na wyjątkowe sytuacje i ewentualne problemy. Raporty i statystyki dotyczące wysyłanych przesyłek, z których dowiesz się m.in. jaki jest doręczenia paczki u poszczególnych firm kurierskich, pozwolą Ci zoptymalizować swoją pracę i jeszcze bardziej usprawnić procesy logistyczne w firmie.

Integracja ze źródłem sprzedaży

Szybka i prosta integracja z platformami sklepowymi, poprzez które prowadzisz sprzedaż internetową, pozwoli Ci na łatwy import zamówień i automatyczne generowanie dokumentów przewozowych. Udostępniamy gotowe i darmowe moduły do prostej integracji z najpopularniejszymi platformami sklepowymi w Polsce: PrestaShop, Magento, Shoper, Shoplo, IdoSell Shop, WooCommerce, BaseLinker, eBay, Allegro, SkyShop, SOTE i Home.pl.

Import zamówień na wiele sposobów

Import zamówień za pośrednictwem plików CSV i XML pozwala na szybkie oraz proste nadawanie dużej ilości przesyłek. Wystarczy przygotować listę paczek w odpowiednim formacie i zaimportować ją do naszego serwisu. Po załadowaniu pliku system automatycznie zamówi przesyłki i wygeneruje listy przewozowe. Możesz też w prosty sposób zintegrować się z nami poprzez API i nadawać paczki jeszcze wygodniej.

Generowanie etykiet w różnych formatach

Zaawansowane opcje generowania dokumentów pozwalają na drukowanie etykiet w standardowym formacie PDF lub w formatach przeznaczonych dla drukarek termicznych. Dodatkowo za pomocą specjalnej aplikacji masz możliwość przesyłania dokumentów przewozowych bezpośrednio na dowolną drukarkę zainstalowaną na kilku stanowiskach pracy.

System do ekspresowego zwrotu pobrania

Wybierając opcję COD Express, Twoje pieniądze z pobrania trafią na Twój rachunek bankowy już na następny dzień roboczy od momentu wpłynięcia ich na nasze konto. Nasze narzędzie do automatycznego dokonywania przelewów zostało stworzone w oparciu o system Millenium Banku, dlatego możesz być pewny, że Twoje pieniądze są bezpiecznie. W zakładce Panel możesz też w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajdują się Twoje pieniądze.

Kreator szablonów przesyłek

Kreator szablonów przesyłek pozwala w prosty sposób zdefiniować najważniejsze parametry zamówień. Jeśli często wysyłasz podobne paczki, to za pośrednictwem kreatora możesz określić ich wymiary, wagę oraz ewentualne opcje dodatkowe, a także zaimportować do niego swoje kontakty. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas na ręcznym wypełnianiu tych samych danych w formularzu nadania za każdym razem od nowa.

Książka adresowa

Książka adresowa pozwala mieć wszystkich swoich odbiorców w jednym miejscu. Jeśli często zdarza Ci się wysyłać paczki do tych samych osób, to możesz dodać je do listy swoich stałych adresatów. Dzięki temu zaoszczędzisz czas podczas nadawania swojej przesyłki, gdyż nie będziesz już musiał wpisywać szczegółowych danych odbiorcy za każdym razem w formularzu nadania.

Panel reklamacyjny

Panel reklamacyjny udostępnia możliwość złożenia reklamacji online za pośrednictwem naszego systemu. Wszelkie niezbędne w procesie reklamacyjnym dokumenty są generowane automatycznie poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego w naszym panelu. Dzięki temu proces składania i przebiegu reklamacji staje się szybszy oraz dokładniejszy. Dodatkowo w panelu można na bieżąco sprawdzać status swojej reklamacji.

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja mobilna pozwala Ci mieć dostęp do swoich przesyłek z każdego miejsca i o każdej porze. Dzięki niej możesz na bieżąco śledzić status nadanej przez Ciebie paczki, sprawdzić aktualny stan swojego salda oraz wycenić lub nadać kolejną przesyłkę. Dodatkowo otrzymasz powiadomienia o każdej zmianie statusu wysłanej paczki i będziesz miał nasze usługi zawsze pod ręką.

Furgonetka.pl speichert Informationen in Form von Cookies. Sie werden zu Werbe- und Funktionszwecken verwendet. Deshalb können wir diesen Dienst den Bedürfnissen der Personen anpassen, die ihn mehrmals besuchen. Mehr dazu »

Ich akzeptiere die Cookies-Politik