Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/04/03

W związku z koronawirusem wprowadzamy pewne zmiany

W świecie internetu, w którym na co dzień pracujemy, wirus kojarzy się przede wszystkim ze złośliwym oprogramowaniem, które czasami zainfekuje nasz komputer. Wszyscy staramy się zapobiegać takim sytuacjom. Podobnie też chcemy postąpić w związku z aktualnymi wydarzeniami w Polsce i na świecie, związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Chcemy przede wszystkim zapobiegać – stąd wprowadzamy pewne zmiany w działaniu naszego Biura Obsługi Klienta.

Jak wszyscy już wiecie, w środę 11.03.2020 zapadła decyzja o zamknięciu szkół w całej Polsce. Wcześniej odwołano wszystkie imprezy masowe, a premier zaapelował do firm o wprowadzenie możliwości pracy zdalnej. Na bieżąco śledzimy wszystkie informacje odnośnie koronawirusa i komunikaty władz, a także wszelkie instrukcje dotyczące zachowania odpowiednich środków bezpieczeństwa. Zgadzamy się, że warto z wyprzedzeniem wprowadzić działania prewencyjne i zapobiegawcze, dlatego postanowiliśmy pójść w tym samym kierunku. 

Od 13 marca do odwołania wszyscy nasi pracownicy przechodzą na tymczasowy tryb pracy zdalnej. Biuro Obsługi Klienta będzie funkcjonować w standardowych godzinach od 8 do 16, jednak infolinia będzie niedostępna. Wszelkie problemy będą rozwiązywane za pośrednictwem wiadomości e-mail i czatu. Dlatego bardzo Was prosimy, abyście w tym czasie korzystali właśnie z tych form kontaktu z nami i zgłaszali wszelkie problemy za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie https://furgonetka.pl/kontakt/ oraz czatu. 

Mamy nadzieję, że rozumiecie tę sytuację. Chcemy Was jednocześnie zapewnić, że zrobimy wszystko, aby te zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji zgłoszeń. 

Decyzja ta podyktowana jest troską o naszych pracowników. Wprowadzenie pracy zdalnej pozwoli zmniejszyć liczbę interakcji w miejscu pracy i zminimalizować ryzyko ewentualnego zachorowania lub przenoszenia zarazków. Jak mówiłam na początku – wolimy zapobiegać. 

Przy tej okazji przypominamy Wam, że w każdej sytuacji warto zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa. Pamiętajcie zatem, żeby w tym czasie szczególnie przestrzegać podstawowych zasad higieny, myć często ręce, unikać dużych zgromadzeń czy kontaktów z osobami, które wróciły ze stref objętych dużą liczbą zachorowań. 

Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, to będziemy Was o wszystkim na bieżąco informować. 

Źródło zdjęcia głównego: depositphotos.com