Punkty Nadania i Odbioru przesyłek kurierskich

Zamów i opłać przesyłkę w naszym serwisie. Gotową paczkę przekaż kurierowi lub zanieś do wybranego oddziału

Wymiary
cm
x
cm
x
cm
kg
Cena od zł z VAT
  • Przesyłki kurierskie

    Zakładając darmowe konto na naszej stronie, uzyskasz dostęp do najlepszej oferty. Możesz zamówić kuriera już od 8 zł. Paczka zostanie od Ciebie odebrana pod wskazanym adresem, ale możesz też dostarczyć ją do wybranego punktu w Twojej miejscowości.

  • Oddziały firm kurierskich

    Korzystanie z oddziałów firm kurierskich ma kilka zalet. Ze względu na to, że dostarczasz przesyłkę do punktu, kosztuje mniej, niż gdy kurier odbiera ją z Twojego domu lub pracy. Jest to także elastyczna forma nadania. Paczkę możesz zanieść do oddziału o dowolnej porze, nie musisz czekać na kuriera. Oszczędzasz także czas, ponieważ przesyłkę zanosisz przy okazji - w drodze do pracy, jadąc na siłownie, czy podczas spaceru.

  • Tani kurier

    Na naszej stronie zamówisz przesyłki w najniższej cenie. Udostępniamy wiele usług kurierskich 12 różnych firm. Przesyłki krajowe i międzynarodowe. Koperty, paczki, palety. Dostawy pod wskazany adres i do punktów.

Śledzenie przesyłek

Nadałeś paczkę i nie wiesz kiedy dojdzie do odbiorcy? A może czekasz na jakieś zamówienie? Sprawdź status przesyłki wpisując jej numer w polu poniżej.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem