Przyspieszamy Twoje zakupy

Lubisz kupować online, ale męczą Cię czasochłonne czynności? Z Portmonetką zapomnisz o długich formularzach czy hasłach do logowania. To rozwiązanie w sklepach internetowych przywróci Ci radość z kupowania!

Poznaj rozwiązanie

Widzisz Portmonetkę? Klikasz, płacisz i… kupione

Z Portmonetką zrobisz zakupy:

W tak intuicyjny i ustandaryzowany sposób, jaki znasz z popularnych platform handlowych. Bez względu na to, w którym sklepie zintegrowanym z Portmonetką kupujesz, korzystasz z jednego interfejsu i zapamiętanych danych.

Łatwo

Szybko

Wygodnie

Skonfiguruj raz, kupuj szybko już zawsze

Chcesz za każdym razem kupować szybko i wygodnie? Wystarczy, że przy pierwszych zakupach podasz niezbędne informacje, a już zawsze będziesz cieszyć się błyskawiczną finalizacją zamówienia.

Ustaw swoje preferencje

Podczas pierwszych zakupów, zaloguj się do Portmonetki jednym ze swoich kont (np. Furgonetka, Wp.pl, Gmail, Allegro), uzupełnij dane adresowe, ustaw ulubioną formę dostawy i wybierz preferowaną formę płatności. Gotowe.

Kupuj w kilka sekund

“Kupuj teraz” w sklepach z wdrożoną Portmonetką i finalizuj zakupy jednym kliknięciem – bez uzupełniania długich formularzy czy wprowadzania numerów karty. Szybko i bezpiecznie.

Wracaj do ulubionych sklepów

Ponawiaj zakupy w swoich ulubionych sklepach, które posiadają Portmonetkę. Intuicyjny proces za każdym razem będzie przebiegał tak samo. Dokładnie tak jak 
w przypadku znanych platform zakupowych.

Jak zmienią się Twoje zakupy z Portmonetką?

Szybki i powtarzalny proces zakupów Pokochasz intuicyjny proces, który bez żadnych przeszkód doprowadzi Cię do finalizacji zamówienia. Oszczędność czasu W kilka sekund przejdziesz przez krótki i prosty etap finalizacji zakupów w różnych sklepach z wdrożoną Portmonetką.
Wyższy komfort zakupów Skorzystasz z automatycznego uzupełniania danych, dzięki czemu nie będziesz za każdym razem wpisywać tych samych informacji. Gwarancja bezpieczeństwa Zrobisz zakupy bez zakładania kolejnych kont w różnych sklepach. Dzięki temu Twoje dane będą podane tylko w jednym miejscu.
Łatwiejsze zakupy na smartfonie Kupisz swoje ulubione produkty za pomocą smartfona, gdzie i kiedy tylko zechcesz. Całość transakcji załatwisz w jednym oknie.

Zobacz w 60 sekund, jak działa:

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem