Ostatnia aktualizacja artykułu 2022/01/31

ustaw-wirtualny-automat-paczkowy-w-aplikacji-furgonetka-box-partner-furgonetka-short

Chcesz dołączyć do naszej otwartej sieci i zainwestować w automat paczkowy? A może jako konsument życzyłbyś sobie, żeby w Twojej okolicy stanęło urządzenie do nadawania i odbioru paczek? Dzięki naszej aplikacji Furgonetka BOX Partner możesz sprawdzić, jak maszyna prezentowałaby się w wybranym przez Ciebie miejscu, a także zgłosić nam propozycję swojej lokalizacji. Zobacz, jak to zrobić. 

Aplikacja mobilna Furgonetka BOX Partner

Naszą aplikację AR pobierzesz ze sklepu Google Play oraz z AppStore. Furgonetka BOX Partner wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości, która pozwoli Ci zweryfikować, jak automat paczkowy o określonych parametrach wyglądałby w wybranej przez Ciebie lokalizacji. 

Z użyciem aplikacji nie tylko postawisz wirtualną maszynę, ale także zgłosisz nam swoją propozycję miejsca, w którym Twoim zdaniem powinna ona stanąć. I to zarówno, jeśli sam myślisz o zainwestowaniu w urządzenie, jak również w przypadku gdy uważasz, że w Twojej okolicy przydałby się automat do nadawania i odbioru paczek.

Jak sprawdzić i zgłosić lokalizację w aplikacji mobilnej?

1. Pobierz aplikację mobilną na telefon i kliknij przycisk “Rozpocznij”, aby włączyć tryb podglądu.

furgonetka-box-partner-ekran-startowy

Źródło: materiały własne

2. Wybierz, jaki rodzaj automatu chcesz zobaczyć. Nakieruj aparat na wybrane miejsce w Twojej okolicy, a następnie dotknij wykrytej powierzchni, żeby postawić maszynę w wirtualnej rzeczywistości.

furgonetka-box-partner-ustawienia-2

Źródło: materiały własne

3. Z użyciem gestów, umieść automat paczkowy w widocznej przestrzeni.

furgonetka-box-partner-zrob-zdjecie-3

Źródło: materiały własne

4. Zrób zdjęcie automatu paczkowego w Twojej lokalizacji.

furgonetka-box-partner-zdjecie-zrobione-4

Źródło: materiały własne

5. Wypełnij krótki formularz, w którym podasz szczegóły dotyczące lokalizacji i formatu automatu paczkowego, a także dołączysz wykonane zdjęcie.

furgonetka-box-partner-formularz-aplikacyjny-5

Źródło: materiały własne

6. Gotowe. Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Zweryfikujemy zaproponowaną przez Ciebie lokalizację i wrócimy z informacją zwrotną.

Jeśli lokalizacja będzie atrakcyjna pod względem biznesowym i nie będzie żadnych innych przeszkód, postawimy automat paczkowy w wybranym przez Ciebie punkcie. 

Zgłoszone miejsce będziemy mogli ocenić dzięki oprogramowaniu do analizy potencjału biznesowego w ramach naszej aplikacji AR. Technologia bazująca na danych o rzeczywistym ruchu pieszym i samochodowym pozwoli nam porównać różne lokalizacje i skupić się na obszarach o najwyższej efektywności.

Podsumowanie

Aplikacja mobilna AR Furgonetka BOX Partner to krok w kierunku rozwoju naszej otwartej sieci automatów paczkowych. Chcemy, aby potencjalni inwestorzy mieli ułatwione zadanie i mogli szybko zweryfikować swoją lokalizację pod automat. Z kolei konsumenci będą mogli zaproponować miejsca, w których ich zdaniem taka maszyna spełniłaby swoje funkcje.

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock