Ostatnia aktualizacja artykułu 2024/02/23

Dzięki zmianom w naszej wtyczce możesz od teraz nie tylko w prosty i intuicyjny sposób połączyć swój sklep z Furgonetką, ale także zyskać nowe funkcjonalności dotychczas dostępne jedynie w panelu klienta Furgonetka. Sprawdź, jak wiele zmienia się w naszym nowym pluginie dla WooCommerce oraz PrestaShop.

Łatwe połączenie sklepu z Furgonetką

Od teraz połączysz swój sklep z Furgonetką bez wychodzenia z panelu sklepu! Z łatwością przejdziesz przez cały proces konfiguracji — nie musisz generować kluczy potrzebnych do zatwierdzenia połączenia. Dzięki nowemu sposobowi zatwierdzenia dostępów możesz bezproblemowo połączyć swój sklep z Furgonetką. Bezproblemowo dokonasz także każdej konfiguracji dotyczącej Furgonetki z poziomu sklepu, co ułatwi Ci proces zarządzania przesyłkami. Nie musisz logować się na naszą stronę — wszystko wykonasz w kokpicie WooCommerce oraz PrestaShop. 

Wszystkie funkcjonalności dostępne z poziomu sklepu 

Dzięki zmianom w samym menu WooCommerce oraz PrestaShop znajdziesz zakładkę Furgonetki, w której dostępne są najważniejsze funkcjonalności naszego panelu. Możesz od teraz nie tylko łatwiej nadawać przesyłki, ale także je śledzić, ponieważ masz dostęp z poziomu sklepu do zakładek dotyczących przesyłek takich jak “Do wysłania”, “Zamówione” czy “Zwroty”. Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować status swoich przesyłek czy nimi zarządzać. 

Co więcej, łatwiej znajdziesz opcję konfiguracji mapy, dzięki czemu możesz dołączyć do swojego sklepu interaktywną mapę punktów odbioru przesyłek. Twój klient zyska możliwość wyszukiwania interesujących punktów odbioru po adresie, a także opcję znalezienia najbliższego punktu po swojej lokalizacji, który wybierze klikając w mapę lub wybierając punkt z listy. 

Masz także dostęp do innych przydatnych narzędzie e-commerce takich jak darmowy system zwrotów, szybki koszyk dla swojego sklepu czy nasza aplikacja Asystent Drukowania pozwalająca m.in. na wydruk etykiet samoprzylepnych. Odkryj, jak wiele możliwości umożliwia nasza wtyczka i to bez wychodzenia ze swojego sklepu!

Podsumowanie

Nowa wtyczka dostępna jest dla sklepów WooCommerce oraz PrestaShop. Pracujemy nad tym, by również na kolejnych platformach sprzedażowych włączyć nowe funkcje i ułatwić Ci korzystanie z naszej wtyczki. Cieszymy się, że możemy zmieniać e-commerce razem z Tobą.