Program Partnerski

 1. Program Partnerski serwisu Furgonetka.pl obejmuje przesyłki krajowe DPD, UPS, FedEx, GEIS, InPost, Ruch, Poczta Polska oraz przesyłki międzynarodowe DPD, UPS, FedEx i GLS.
 2. Do Programu Partnerskiego serwisu Furgonetka.pl mogą dołączyć wszyscy użytkownicy serwisu posiadający konto firmowe krajowe lub/i firmowe UE.
 3. Uczestnik Programu Partnerskiego publikuje na swojej stronie, bądź umieszcza w internecie materiały reklamowe odsyłające do strony Furgonetka.pl. Materiały reklamowe z wyjątkiem linków nie mogą być zmieniane i przerabiane bez uprzedniej konsultacji z Furgonetka.pl.
 4. Do niedozwolonych form promocji należy wykorzystywanie systemu Google Adwords lub innych form reklamy ppc.
 5. Strony będą dążyć do współpracy w zakresie promocji Programu Partnerskiego, co w szczególności może oznaczać umieszczenie na wybranych przez Furgonetka.pl witrynach internetowych informacji o uczestniku Programu Partnerskiego.
 6. Wynagrodzenie dla uczestnika Programu jest naliczane, gdy Klient po przekierowaniu z jego strony, zamówi usługę serwisu Furgonetka.pl w przeciągu 7 dni.
 7. W ramach umowy partnerskiej dla przesyłek krajowych uczestnik Programu Partnerskiego otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 6% ceny netto usługi zamówionej przez Klienta, gdy zamówienie dotyczy kopert i przesyłek do 30kg (w przypadku firmy DPD do 31,5 kg) oraz 4% ceny netto usługi zamówionej przez Klienta, gdy zamówienie dotyczy paczek powyżej 30kg (w przypadku firmy DPD powyżej 31,5kg).
 8. W ramach umowy partnerskiej dla przesyłek międzynarodowych uczestnik Programu Partnerskiego otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 6% ceny netto usługi od każdej zamówionej przez Klienta przesyłki międzynarodowej w transporcie drogowym oraz dla przesyłek FedEx Economy.W przypadku przesyłek lotniczych UPS Express Saver i Fedex Priority prowizja wynosi 6%. Ponadto dla przesyłek importowych prowizja wynosi 6%.
 9. Prowizja dla uczestnika Programu Partnerskiego jest naliczana od zamówień każdego pozyskanego przez niego Klienta Indywidualnego przez okres 180 dni, a od zamówień Klienta Premium przez okres 60 dni.
 10. Długość okresu naliczania prowizji ulega zmianie jeśli pozyskany klient uzyska dostęp do cennika premium w okresie naliczania prowizji. Okres naliczania prowizji jest odpowiednio skracany.
 11. Prowizja jest naliczana od ceny podstawowej przesyłki oraz usług dodatkowych.
 12. Najbardziej aktywni uczestnicy Programu Partnerskiego mogą ubiegać się o indywidualne warunki współpracy.
 13. Środki zarobione przez uczestnika Programu Partnerskiego są naliczane, gdy przesyłka zamówiona przez poleconego przez niego klienta zostanie doręczona do odbiorcy.
 14. Uczestnikowi Programu Partnerskiego przysługuje wypłata zarobionych środków raz w miesiącu pod warunkiem, że pozyskane środki przekraczają wartość 50 zł. W przypadku, gdy kwota środków jest mniejsza niż 50 zł, środki nie podlegają wypłacie.
 15. Wynagrodzenie, o którym mowa w punkcie 13, stanowi wartość netto. Oznacza to, iż osoby prowadzące działalność gospodarczą są zobowiązane do naliczenia podatku VAT do faktury. Firmy, które nie są płatnikami VAT, zobowiązane są we własnym zakresie uiścić od uzyskanej w Programie Partnerskim kwoty podatek dochodowy zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.
 16. Uczestnik Programu Partnerskiego, który chce wypłacić zarobione środki, wystawia firmie Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. fakturę VAT lub rachunek (firmy niebędące płatnikami VAT). Przelew na konto podane na fakturze lub rachunku zostanie wykonany w ciągu 14 dni od wpłynięcia dokumentu do firmy Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Uczestnik jest zobowiązany podać numer konta, na który będzie wypłacana prowizja, również w panelu klienta. Numer konta musi być tożsamy z numerem konta podanym na fakturze lub rachunku.
 17. Fakturę lub rachunek należy wystawić na firmę Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., ul. Inżynierska 8, 03-422 Warszawa, NIP: 1132567365, REGON: 140220084, nazwa usługi: Program Partnerski Furgonetka.pl. Dane wystawcy muszą być identyczne z podanymi przy rejestracji. Z pierwszą fakturą należy przesłać komplet dokumentów potwierdzających fakt prowadzenia działalności gospodarczej: zaświadczenie o numerze NIP, zaświadczenie o numerze REGON oraz zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej.
 18. Program Partnerski nie nalicza prowizji od transakcji klientów zarejestrowanych z NIP UE.

Serwis Furgonetka.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Czytaj więcej »

Zgadzam się

Śledź swoje przesyłki mobilnie! Zainstaluj aplikację i śledź swoje przesyłki mobilnie!
Zainstaluj
X