Ostatnia aktualizacja artykułu 2023/08/28

Nasz Furgonetkowy moduł dedykowany sklepom internetowym stał się jeszcze prostszy w obsłudze. Od teraz nie musisz wpisywać danych Nadawcy, by wysłać zamówienie do kupującego. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy!

Łatwiejsze nadawanie paczek dla sklepów internetowych

Dzięki naszemu modułowi do szybkiej wysyłki przesyłek z zamówień wielu właścicieli sklepów może bezpośrednio z panelu swojego sklepu nadawać paczki znacznie szybciej i wygodniej niż w przypadku korzystania z zewnętrznych narzędzi. 

Mając w jednym miejscu dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, jako właściciel sklepu możesz zarządzać swoimi przesyłkami, sprawdzić ich status czy automatycznie generować dokumenty przewozowe. 

Teraz wprowadzamy kolejne ułatwiania dla sklepów na platformie WooCommerce i PrestaShop. Nadawanie przesyłek stanie się prostsze, dzięki czemu sprawniej obsłużysz zamówienia w swoim sklepie.

Co się zmienia?

W module WooCommerce i PrestaShop:

  • Nie musisz wprowadzać już informacji w sekcji „Dane nadawcy”, ponieważ od teraz ta sekcja będzie uzupełniana automatycznie w formularzu przesyłki na podstawie danych skonfigurowanych na Furgonetka.pl. Pojawią się tu dane Nadawcy z Twojej książki adresowej oznaczone jako „DOMYŚLNY NADAWCA” lub z danych konta. Możesz w każdej chwili je zmienić, przechodząc do ustawień konta lub książki adresowej.

Dodatkowo w module WooCommerce:

  • Nie musisz także za każdym razem wprowadzać wagi zamówienia. Wprowadziliśmy ułatwienie, dzięki któremu waga będzie automatycznie uzupełniana w formularzu przesyłki na podstawie informacji pochodzących z zamówienia.

Mamy nadzieję, że zmiany, które wprowadzamy, poprawią zarządzanie przesyłkami w Twoim sklepie i ułatwią Ci codzienne korzystanie z naszego modułu.