Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/18

Zbliża się eDelivery - agenda prawie ukończona

Zapewne dotarła do Was już informacja, że we wrześniu organizujemy konferencję eDelivery i dziś mam dla Was wieści związane właśnie z tą imprezą. Pomału, ale zgodnie z planem, zamykamy agendę, co znaczy, że znane są już nazwiska większości prelegentów. Będzie kogo posłuchać, bo założyliśmy sobie, że zapraszamy samych najlepszych mówców i do tego praktyków, którzy nie tylko mówią ciekawie, ale i z sensem.

Osobiście nie mogę się doczekać m.in. prezentacji Rafała Brzoski. Miałam okazję słuchać jego wystąpień już kilka razy i uważam, że mówi naprawdę interesująco. Co więcej chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i prognozami, które z perspektywy czasu, w większości oceniam jako bardzo trafne.

Z zaciekawieniem czekam również na prezentację Answear.com. Liczę na to, że Joanna Kosman opowie trochę o tym, jak nie zniechęcić klienta do kolejnych zakupów w tym samym sklepie. Z własnego doświadczenia wiem, że obsługa posprzedażowa jest bardzo ważna. Dosłownie kilka dni temu zostałam skutecznie zniechęcona do zakupów w jednym z bardzo dużych sklepów AGD, gdzie po zakupie lodówki i wydaniu na nią X pieniędzy, wymagano jeszcze ode mnie żebym wzięła dzień wolnego na jej odbiór, bo przecież doręczyciel z tej firmy nie może zadzwonić 15 minut wcześniej i uprzedzić, że jedzie, a za usługę sprecyzowania godziny dostawy do 4 godzin (!), trzeba dodatkowo dopłacić i to niemało, bo aż 30 zł. Żaden klient nie lubi ukrytych kosztów i traktowania z góry, a niestety nadal, przy zakupach online, zdarza się to bardzo często. Ale to nie miejsce na wylewanie żali. 😉 Mam nadzieję, że polski e-commerce dorośnie do traktowania pieniędzy klientów (i ich samych oczywiście też) z szacunkiem i liczę na to, że właśnie o tym jak dojrzeć, będzie ta prezentacja.

Kolejne dwie interesujące mnie prezentacje to ta Pawła Paszkowskiego z bdsklep.pl o tym, jak można sensownie zaoszczędzić na logistyce i Wojtka Latoszka z 4gift.pl.

Bdsklep.pl, który rokrocznie wygrywa nagrody dla najlepszego sklepu online, ma własne magazyny, więc wiem, że mają też sporo unikatowych doświadczeń związanych z procedurami wysyłek. Zdobyli ostatnio spory rozgłos wprowadzając nowoczesne rozwiązania m.in. łączony koszyk w wielu sklepach.

Wojtek natomiast będzie opowiadał o wdrożeniu naszego rozwiązania w swoim sklepie – 4gift.pl. Nawet bardziej niż samej prezentacji, jestem ciekawa reakcji słuchaczy na tę opowieść. Wojtek znany jest z bardzo ciekawych prelekcji. W ubiegłym roku zdobył nagrodę w konkursie na najlepszego mówcę podczas Kongresu eHandlu. To o czymś świadczy. 😉

Oczywiście pozostałe potwierdzone już prelekcje też będą ciekawe i z chęcią ich wysłucham. Powyższa lista jest jedynie moim subiektywnym wyborem tych najbardziej interesujących z mojej perspektywy. Czekamy jeszcze na potwierdzenia od ostatnich mówców. W „małej tajemnicy” 😉 powiem Wam, że ja też prawdopodobnie wystąpię z prelekcją o same day delivery, ale coś więcej będzie wiadomo dopiero za dwa tygodnie.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia.

Dla tych, którzy przeczytali cały tekst mam też małą niespodziankę – 20% zniżki na bilety na naszą konferencję. Rejestrując się na wydarzenie, wpiszcie w polu kod rabatowy: „Od Marty„. 🙂

Mam nadzieję, że się spotkamy. Do zobaczenia? 😉

Zapraszamy na eDelivery 2017!

Źródło zdjęcia głównego: depositphotos.com