Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/15

Wycofujemy ofertę przesyłek miejskich

Chcielibyśmy podzielić się z Wami ważną informacją. Z dniem 05.04.2019 wycofujemy z naszej oferty możliwość nadania przesyłek miejskich realizowanych przez firmę Xpress Couriers. Wszystkie paczki, które zostały nadane do 05.04.2019 zostaną dostarczone do odbiorców w standardowym trybie. Do końca maja będzie można monitorować ich status oraz składać ewentualne reklamacje.

Kończymy współpracę z Xpress Couriers

W serwisie Furgonetka.pl dbamy o to, by oferować naszym klientom bogatą i różnorodną ofertę usług kurierskich. Jednak z uwagi na znikome zainteresowanie możliwością nadania przesyłek miejskich, postanowiliśmy z nich zrezygnować. Od dnia 05.04.2019 roku nie będzie możliwości nadania przesyłek miejskich, realizowanych przez firmę Xpress Couriers.  Monitoring statusu i ewentualne reklamacje paczek nadanych do 05.04.2019, będą dostępne do końca maja.

Stale rozwijamy naszą ofertę

By zapewnić naszym klientom wysoki poziom świadczonych usług i zaoferować możliwość wyboru najdogodniejszej opcji nadania przesyłek, możemy się pochwalić, że aktualnie pracujemy nad nawiązaniem współpracy z trzema nowymi przewoźnikami, których oferta wkrótce pojawi się w naszym serwisie. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, w którym na bieżąco będziemy Was informować o wszelkich nowościach dotyczących naszej oferty oraz funkcjonalnościach serwisu.

Mamy najszerszy wybór usług kurierskich

Pamiętajcie, że jeśli potrzebujecie nadać przesyłkę w korzystnej cenie, to u nas znajdziecie usługi wszystkich największych i najpopularniejszych firm kurierskich. Współpracujemy z takimi przewoźnikami jak DPD, DHL, UPS, FedEx, Poczta Polska, InPost, GLS, Geis i Ruch. Posiadamy nie tylko szeroki wybór firm kurierskich, ale również usług. W naszym serwisie bez problemu, nadacie zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe. Wyślecie ważne dokumenty, przesyłki czy palety. Możecie zamówić kuriera, który odbierze paczkę wprost spod Waszych drzwi, lub nadać ją w dogodnym punkcie (DPD Pickup, UPS Access Point, Paczka w RUCHu, Paczkomaty InPost), znajdującym się w okolicy Waszego miejsca zamieszkania. Możliwości jest naprawdę dużo – z pewnością znajdziecie najdogodniejszą i najkorzystniejszą opcję wysyłki, dostosowaną do Waszych potrzeb.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos