Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/15

Konferencja eDelivery 2017Już są: krótka relacja video, trzy pierwsze nagrania prezentacji prelegentów oraz nagranie panelu dyskusyjnego. Wszystkie materiały pochodzą oczywiście ze zorganizowanej przez nas konferencji eDelivery, która odbyła się 26 września 2017 roku. Zapraszam do oglądania! 🙂

Relacja

Najpierw proponuję rozpocząć od obejrzenia krótkiej relacji z kilkoma wywiadami. Choć trwa ona tylko 4 minuty, to jest treściwa. Zawarliśmy w niej wypowiedzi Łukasza Wysokińskiego z OEX E-Business, Natalii Koszyczarek z Allegro, Jakuba Gierszyńskiego z Decathlonu, Andrzeja Świderskiego z e-torty.pl oraz Łukasza Turczyńskiego z InPostu.

Prelekcja Marty Komar (Furgonetka.pl)

Poniżej, znajdują się trzy pełne nagrania z prelekcji. Zgodnie z agendą pierwsza jest moja, druga jest Barbary Żbik z PayU, a trzecia Łukasza Wysokińskiego i Piotra Lewaciuka z OEX E-logistics. Moja prelekcja dotyczy głównie danych. Podsumowuję kilka raportów oraz opowiadam jak faktycznie wygląda podejście do logistyki w Polskich sklepach.

Prelekcja Barbary Żbik (PayU)

Bardzo polecam prelekcję Barbary Żbik z PayU, która mówiła na temat obsługi klientów – kim oni są, gdzie ich znaleźć oraz w jaki sposób kreować customer experience, tak żeby ich emocjonalnie do swojej marki przywiązać. Pełne brzmienie jej tematu to: “Digital Visitor and Resident” czyli dlaczego w dzisiejszym świecie lepiej podążać za klientem niż pieniędzmi i jak robić to najefektywniej.

Prelekcja Łukasza Wysokińskiego (OEX E-Logistics)

Trzecią prelekcję w założeniu miało wygłaszać dwóch prelegentów, jednak praktycznie w całości przejął ją Łukasz Wysokiński. Może to i dobrze, ponieważ choć najdłuższa ze wszystkich, to była to jedna z najlepiej ocenianych prezentacji. Dotyczyła ona także obsługi klienta, jako elementu pozwalającego wyróżnić sklep na tle konkurencji.

Za jakiś czas opublikujemy kolejne nagrania. Jeśli chcielibyście otrzymać stosowną informację, zapraszam do zapisania się na nasz newsletter .

Na koniec zapraszam do obejrzenia całości panelu dyskusyjnego na temat cross-border, w którym brali udział eksperci z branży: Jakub Gierszyński z Decathlonu, Paweł Fornalski z IAI SA oraz Artur Olejniczak z Instytutu Logistyki i Magazynowania. Panel prowadził Adam Tomczak, CEO X-press Couriers.

Sprawdź także prezentacje prelegentów w formacie ppt. Wszystkie znajdują się tutaj: https://furgonetka.pl/blog/druga-edycja-konferencji-edelivery-juz-nami/