UPS Kraków

Możesz zamówić kuriera UPS najtaniej w Krakowie. Wystarczy, że zarejestrujesz się, a zyskasz dostęp do najlepszej oferty - ceny paczek zaczynają się już od 8 zł z VAT. Nadaj już teraz przesyłkę kurierem UPS szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie.

Kurierzy Kraków

Kraków to nie tylko jedno z najstarszych miast w Polsce, ale również ważny ośrodek biznesowy. To właśnie Kraków - ze względu na swoją historię, zabytki czy infrastrukturę - jest najczęściej odwiedzanym przez turystów miastem w kraju. To tu znajdują się siedziby licznych korporacji, firm i przedsiębiorstw, które na co dzień korzystają z usług firm kurierskich. Również sami mieszkańcy coraz chętniej nadają i odbierają paczki, wysyłając je do bliskich mieszkających w innych częściach kraju czy zagranicą, a także robiąc zakupy w Internecie. Dlatego w Krakowie nie będziesz miał problemu ze znalezieniem przewoźnika, który zrealizuje Twoje zlecenie.

Nadawaj przesyłki UPS w Krakowie przez Furgonetka.pl

Wolisz nadać paczkę w punkcie, czy przekazać paczkę kurierowi? Niezależnie od tego, którą opcję preferujesz, warto skorzystać z możliwości serwisu Furgonetka.pl. Możesz zanieść paczkę do wybranego punktu UPS Access Point, lub przekazać ją kurierowi UPS - od Ciebie zależy, który wariant wybierzesz. Nadanie przesyłki UPS za pośrednictwem naszej platformy to gwarancja najlepszej oferty oraz bezproblemowej i szybkiej realizacji zlecenia. Wystarczy zarejestrować się w serwisie, korzystając z formularza na tej stronie. Cała procedura zajmie mniej niż 5 minut - z serwisem Furgonetka zamawianie usług kurierskich UPS jest bardzo proste.

Zarejestruj się w minutę

i korzystaj z najtańszych usług

Użyj co najmniej 6 znaków. Nie używaj łatwych sekwencji, np. "123456".

Zamów odbiór przesyłki pod dowolnym adresem lub dostarcz przesyłkę do punktu

Sprawdź, czy punkt obsługi przesyłek UPS Access Point znajduje się blisko Twojego domu lub w drodze do pracy. Jeśli zamówisz kuriera na naszej stronie i wybierzesz dodatkowo opcję dostarczenia wysyłanej paczki do jednego z poniższych punktów, zaoszczędzisz jeszcze więcej.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem