GLS Kraków

Możesz zamówić kuriera GLS i wysłać międzynarodową przesyłkę najtaniej w Krakowie. Wystarczy, że zarejestrujesz się, a zyskasz dostęp do najlepszej oferty przesyłek zagranicznych - ceny zaczynają się już od 44,02 zł z VAT. Nadaj już teraz przesyłkę zagraniczną kurierem GLS szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie.

Kurierzy Kraków

Kraków - jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Zarówno pod względem zabytków, historii, jak i możliwości. To stolica województwa małopolskiego i ważny ośrodek administracyjny oraz gospodarczy, który pełni również funkcję centrum kultury, nauki i turystyki. W ciągu roku Kraków jest odwiedzany szacunkowo przez blisko 12 mln turystów. Coraz więcej osób przyjeżdża do Krakowa i pozostając pod jego urokiem, zostaje tu na stałe.

Nadawaj przesyłki GLS w Krakowie przez Furgonetka.pl

Wysłanie przesyłki z Krakowa do wybranego europejskiego miasta nie będzie już stanowiło problemu. Wystarczy skorzystać z możliwości serwisu Furgonetka.pl. Jedyne, co musisz zrobić to zarejestrować się na platformie, korzystając z powyższego formularza. Uzyskasz dostęp do najlepszych i najkorzystniejszych usług kurierskich UPS. Dodatkowo zaoszczędzisz nawet do 70% i zyskasz gwarancję szybkiej i bezproblemowej realizacji Twojego zlecenia.

Zarejestruj się w minutę

i korzystaj z najtańszych usług

Użyj co najmniej 6 znaków. Nie używaj łatwych sekwencji, np. "123456".

GLS w Polsce

GLS dostarcza paczki w całej Europie zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dzięki rozbudowanej sieci, a także nowoczesnym sortowniom łączącym poszczególne kraje, paczki wysyłane za pośrednictwem GLS docierają do odbiorców już w czasie 48-96 godzin na terenie praktycznie całej Europy.

Załóż darmowe konto i wypróbuj na Furgonetka.pl

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem