FedEx Kraków

Możesz zamówić kuriera FedEx najtaniej w Krakowie. Wystarczy, że zarejestrujesz się, a zyskasz dostęp do najlepszej oferty - ceny paczek zaczynają się już od 8 zł z VAT. Nadaj już teraz przesyłkę kurierem FedEx szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie.

Kurierzy Kraków

Kraków to miasto o długiej historii, dawna siedziba królów polskich i stolica kraju, a dzisiaj jedna z ważniejszych europejskich metropolii. To właśnie w Krakowie liczne przedsiębiorstwa i korporacje mają swoje siedziby i regularnie korzystają z usług kurierskich. Również sami Krakowianie coraz częściej robią zakupy za pośrednictwem Internetu i nadają sporą ilość przesyłek. To właśnie dlatego w Krakowie można szybko i bezproblemowo zamówić kuriera.

Nadawaj przesyłki FedEx w Krakowie przez Furgonetka.pl

Kuriera Fedex możesz zamówić w kilka chwil - cała procedura zajmie niecałe 5 minut a Ty nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie, wypełniając powyższy formularz. Możesz zaoszczędzić nawet do 70% zamawiając kuriera FedEx za pośrednictwem serwisu Furgonetka. Co istotne, przesyłkę Fedex możesz nadać do dowolnego miejsca w Polsce i do większości europejskich państw.

Zarejestruj się w minutę

i korzystaj z najtańszych usług

Użyj co najmniej 6 znaków. Nie używaj łatwych sekwencji, np. "123456".

FedEx w Polsce

FedEx Express jest jednym z liderów branży kurierskiej. Wysoki poziom zarządzania infrastrukturą lotniczą (FedEx Priority) i transportową oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych sprawiają, że FedEx Express jest największą na świecie firmą transportu ekspresowego. Każdego dnia dostarcza ponad 3,6 mln paczek nadawanych zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Załóż darmowe konto i wypróbuj na Furgonetka.pl

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem