DPD Kraków

Możesz zamówić kuriera DPD najtaniej w Krakowie. Wystarczy, że zarejestrujesz się, a zyskasz dostęp do najlepszej oferty - ceny paczek zaczynają się już od 8 zł z VAT. Nadaj już teraz przesyłkę kurierem DPD szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie.

Kurierzy Kraków

Kraków jest drugim co do wielkości miastem w Polsce, w którym żyje blisko 800 tys. mieszkańców. Większość z nich wysyła paczki do bliskich i robi zakupy w Internecie, dlatego regularnie korzystają z usług kurierskich. Liczne firmy i przedsiębiorstwa mają w Krakowie swoje siedziby i również wysyłają dokumenty firmowe, czy inne przesyłki kurierem. Wybór firm kurierskich w Krakowie jest bardzo duży, dlatego bez problemu zamówisz tu kuriera, który szybko i tanio zrealizuje Twoje zamówienie.

Nadawaj przesyłki DPD w Krakowie przez Furgonetka.pl

Usługi kurierskie DPD realizowane przez serwis Furgonetka to gwarancja szybkiej i bezproblemowej wysyłki. Dodatkowo możesz zaoszczędzić nawet do 70% w porównaniu z bezpośrednią ofertą tego przewoźnika. Zawsze możesz skorzystać z kalkulatora cen i obliczyć, ile zapłacisz za nadanie przesyłki. Nie musisz wychodzić z domu - kuriera zamówisz w niecałe 5 minut wprost ze swojej kanapy. Możesz przekazać paczkę kurierowi, jak i zanieść ją do dowolnego punktu DPD Pickup, zlokalizowanego blisko Twojego miejsca zamieszkania. Sam wybierz, która opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Zarejestruj się w minutę

i korzystaj z najtańszych usług

Użyj co najmniej 6 znaków. Nie używaj łatwych sekwencji, np. "123456".

Zamów odbiór przesyłki pod dowolnym adresem lub dostarcz przesyłkę do punktu

Sprawdź, czy punkt obsługi przesyłek DPD Pickup znajduje się blisko Twojego domu lub w drodze do pracy. Jeśli zamówisz kuriera na naszej stronie i wybierzesz dodatkowo opcję dostarczenia wysyłanej paczki do jednego z poniższych punktów, zaoszczędzisz jeszcze więcej.

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem