Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/18

Testy beta serwisu Spinacz.pl

FurgonetkaBiznes to platforma internetowa typu SaaS skierowana do branży e-commerce. Jej głównym zadaniem jest uproszczenie i przyspieszenie realizacji zamówienia na wszystkich jego etapach. System składa się z oddzielnych modułów, z których każdy dysponuje własnym zestawem funkcji, co powoduje, że można je traktować jako osobne produkty. Panel ze względu na pełną konfigurację możemy dostosować do własnych potrzeb, co nie wymusza zmiany sposobu pracy. Dzięki elastyczności, system spełnia oczekiwania zarówno sklepów internetowych, firm oferujących fulfillment jak i serwisów pośredniczących w sprzedaży online.

Serwis automatyzuje powtarzalne czynności, wykonywane w celu realizacji zamówienia, eliminując tym samym często pojawiające się błędy ludzkie. Jednak do głównych korzyści wynikających z integracji możemy zaliczyć: oszczędność czasu, zmniejszenie kosztów oraz wyższą jakość obsługi klienta.

Moduł analityczny w panelu Spinacz.pl

Żródło: biznes.furgonetka.pl

FurgonetkaBiznes w dniu swojej premiery udostępniła zainteresowanym klientom możliwość przetestowania systemu. W trakcie beta testów użytkownicy przez prawie 4 miesiące mają możliwość poznania wszystkich funkcji serwisu oraz zgłaszania uwag i sugestii, dzięki czemu wpływają na ostateczny kształt i działanie systemu. Zależy nam na tym, aby stworzyć narzędzie proste i użyteczne, dostosowane do Waszych potrzeb.

Zachęcam do obejrzenia prezentacji “Logistyka w eCommerce. Jak zaoszczędzić czas?”, którą miałam okazję przedstawić podczas premiery 5 maja oraz do testowania platformy FurgonetkaBiznes. Dostęp uzyskacie przez rejestrację na stronie www.biznes.furgonetka.pl. Rejestracja nie zobowiązuje do ponoszenia opłat po okresie testowym.

Źródło zdjęcia głównego: 1001freedownloads.com