Ostatnia aktualizacja artykułu 2021/03/26

Furgonetka.pl jest już na Instagramie

W dzisiejszym tekście chcemy Was poinformować o tym, że od kilku Furgonetka z naszym oficjalnym kontem jest dostępna na Instagramie, czyli na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Zobaczcie, co ciekawego możecie zobaczyć na naszym profilu i dlaczego warto nas obserwować. 😉

Dlaczego zdecydowaliśmy się na Instagram?

Według oficjalnych danych Instagram w zeszłym roku miał aż 700 milionów użytkowników. Prognozy pokazują, że tylko za 4 lata ta liczba ma się zwiększyć aż do 930 milionów i użytkownicy Instagrama to będzie aż 30% wszystkich osób korzystających z social media. Instagramowiczów jest zatem coraz więcej, a my jako Furgonetka chcemy być wszędzie tam, gdzie jesteście Wy – nasi klienci i użytkownicy naszego serwisu. Konto na Instagramie jest zatem kolejnym miejscem, w którym szybko i w atrakcyjny dla oka sposób (w końcu z tego słynie ta aplikacja 😉 ) dowiecie się więcej o naszych usługach i naszej firmie.

Dlaczego warto obserwować profil Furgonetka na Instagramie?

Przede wszystkim będziemy Was informować o naszych usługach i podpowiemy Wam w jakich sytuacjach możecie z nich skorzystać. W większości z nas wydaje się, że nie ma ich za wiele, jednak to nie do końca takie oczywiste. Tanie usługi kurierskie przydają się w wielu przypadkach. Możecie z nich skorzystać, np. kiedy wysyłacie paczki rodzinie czy przyjaciołom za granicą, sprzedajecie używane rzeczy w internecie czy chociażby zwracacie nietrafiony zakup do sklepu internetowego.

Będziemy Wam też od czasu do czasu pokazywać nasze życie z biura na warszawskiej Pradze Północ. Pokażemy bardziej ludzką twarz, która stoi za serwisem Furgonetka. Wspomniemy o ciekawych wydarzeniach i konferencjach, w których bierzemy udział czy wartych uwagi akcjach specjalnych.

Spodziewajcie się też okazjonalnych kodów promocyjnych na nasze usługi, które będziemy Wam raz na jakiś czas tam podrzucać. Wraz z rozwojem konta na pewno pojawi się ich więcej. 😉 I mogę Wam też zdradzić, że planujemy tam małe konkursy. O nich jednak będziemy szerzej mówić dopiero za jakiś czas, ale Wy już dziś zacznijcie nas obserwować na Instagramie, żeby niczego nie przegapić.

Trochę Was zaspoilerowałam, ale to tak na zachętę to kliknięcia “Follow”. Mam nadzieję, że do zobaczenia na Insta. 😉

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos