GLS Warszawa

Możesz zamówić kuriera GLS i wysłać międzynarodową przesyłkę najtaniej w Warszawie. Wystarczy, że zarejestrujesz się, a zyskasz dostęp do najlepszej oferty przesyłek zagranicznych - ceny zaczynają się już od 44,02 zł z VAT. Nadaj już teraz przesyłkę zagraniczną kurierem GLS szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie.

Kurierzy Warszawa

Warszawa to metropolia, która z każdym rokiem zyskuje na znaczeniu, również na arenie międzynarodowej. Dzięki doskonałej lokalizacji i rozwiniętej sieci transportu, stanowi centrum polityki i biznesu. Liczne urzędy państwowe, ministerstwa, korporacje i przedsiębiorstwa mają w Warszawie swoje siedziby. Również liczba mieszkańców stolicy stale wzrasta. Coraz więcej osób przyjeżdża do Warszawy i zostaje tu na stałe.

Nadawaj przesyłki GLS w Warszawie przez Furgonetka.pl

Chcesz wysłać paczkę z Warszawy do dowolnego europejskiego miasta? To nie problem. Zamów kuriera GLS za pośrednictwem serwisu Furgonetka - zaoszczędzisz nawet do 70%. Zarejestruj się na platformie, korzystając z powyższego formularza, a zyskasz dostęp do najlepszych i najkorzystniejszych ofert kurierskich GLS.

Zarejestruj się w minutę

i korzystaj z najtańszych usług

Użyj co najmniej 6 znaków. Nie używaj łatwych sekwencji, np. "123456".

GLS w Polsce

GLS dostarcza paczki w całej Europie zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dzięki rozbudowanej sieci, a także nowoczesnym sortowniom łączącym poszczególne kraje, paczki wysyłane za pośrednictwem GLS docierają do odbiorców już w czasie 48-96 godzin na terenie praktycznie całej Europy.

Załóż darmowe konto i wypróbuj na Furgonetka.pl

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem