Furgonetka.pl OneDay Furgonetka.pl OneDay

Podaruj dzieciom prezenty na święta

Co to za akcja? Furgonetka.pl i Fundacja OneDay chcą ofiarować prezenty świateczne dla ponad 400 dzieci z domów dziecka oraz kilkuset potrzebujących rodzin z całej Polski.

Jak możesz pomóc? Wybierając i wysyłając prezent dla konkretnego dziecka lub nadając przesyłkę w naszym serwisie do 15 grudnia, a my przekażemy 5% dochodu na cele statutowe fundacji.

Powiadom o akcji innych

OneDay z Furgonetką

Jeszcze wczoraj nie mieliśmy dziecka. Dzisiaj mamy już trójkę :) Just kiddin’ LOL. Dołączamy do akcji OneDay z Furgonetką i pomagamy potrzebującym dzieciakom. 5% z każdej paczki wysłanej do 20 grudnia przez Furgonetka.pl jest przekazywane dla Fundacji. Szczegóły na http://furgonetka.pl/oneday Gościnnie: Monika Markowicz

Posted by Włodek Markowicz on 1 grudnia 2015

Naszą akcję wspierają

Przez cały miesiąc Furgonetka.pl odwiedzi znanych blogerów i vlogerów, którzy wspierają Fundację OneDay i wyślą swój prezent dla dzieciaków z domów dziecka.

Fundacja OneDay

Pomaga dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka oraz przebywających w rodzinach z trudną sytuacją materialną. Realizuje i spełnia ich marzenia - od małych świątecznych paczek, po duże, umożliwiające spokojniejszy i bezpieczniejszy start w dorosłe życie.

Serwis Furgonetka.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Czytaj więcej »

Zgadzam się

Śledź swoje przesyłki mobilnie! Zainstaluj aplikację i śledź swoje przesyłki mobilnie!
Zainstaluj
X