Nadanie

Sposób nadania przesyłki
Wydrukuję dokumenty
Nie chcę drukować
Przesyłkę bez wydrukowanej etykiety kurier odbierze najwcześniej następnego dnia roboczego. Jeśli chcesz wysłać przesyłkę szybciej, wybierz nadanie w punkcie lub automacie.
DHL DPD InPost GLS Meest Xpress Delivery Deligoo

  Zwiń dane nadania
  Zamień dane nadania z doręczeniem

  Doręczenie

  Sposób doręczenia przesyłki

   Doręczenie przesyłek do skrytek pocztowych nie jest możliwe.

   Na podany adres email zostanie wysłane powiadomienie o nadaniu przesyłki z linkiem umożliwiającym jej śledzenie.
   Zwiń dane doręczenia

   E-mail do zamówienia przesyłki

   Przesyłka

   kg
   cm
   x
   cm
   x
   cm
   Podaj wartość przesyłki, która podlega ubezpieczeniu.
   Kształt i rodzaj opakowania

   Przesyłka opakowana w karton o kształcie prostopadłościanu, zaklejony taśmą w sposób niepowodujący odkształceń. Opona zapakowana zgodnie z wytycznymi przewoźników.

   Przesyłki o kształcie owalnym, kulistym, cylindrycznym (np. tuba) lub odbiegającym od prostopadłościanu (np. zniekształcony karton), o nierównych krawędziach, z wystającymi elementami. Ponadto przesyłki owinięte stretchem, folią lub innym materiałem utrudniającym przesuwanie. Dla firm kurierskich przesyłką niestandardową jest paczka, która nie może być poddana sortowaniu maszynowemu.

   Upewnij się, czy zawartość Twojej przesyłki nie znajduje się na listach towarów zakazanych do przewozu.

   Usługi dodatkowe

   DPD FedEx UPS InPost Poczta DHL Ambro Express ORLEN Paczka
   Pokaż więcej dodatkowych usług Ukryj dodatkowe usługi
   Zaznacz, jeśli nie chcesz drukować dokumentów przewozowych i wolisz, aby dostarczył je kurier. Przesyłki z tą usługą są odbierane przez kuriera w następnym dniu roboczym

   DHL DPD InPost GLS
   Zaznacz, jeśli nie chcesz drukować dokumentów przewozowych, a przesyłkę nadasz w punkcie z obsługą lub automacie paczkowym, np. za pomocą kodu nadania.

   DHL DPD InPost GLS
   Zaznacz, jeśli chcesz, aby przesyłka była dostarczona do paczkomatu w sobotę lub niedzielę (do godz. 18:00). Zamówienie na przesyłkę z tą usługą możesz złożyć od czwartku od godz. 20:00 do piątku zgodnie z granicznymi godzinami nadań. Pamiętaj, że jeśli przesyłkę z usługą Paczka w Weekend przekażesz do transportu w inny dzień tygodnia niż piątek przed godziną graniczną, zostanie ona dostarczona w standardowy sposób.

   InPost
   Przesyłki z tą usługą doręczane są następnego dnia roboczego po ich nadaniu.

   DPD
   Przesyłki z tą usługą doręczane są następnego dnia roboczego po ich nadaniu.

   DPD
   Zaznacz i wskaż, kiedy przesyłka powinna zostać doręczona. Przesyłkę należy przekazać do transportu najpóźniej dzień przed planowanym doręczeniem, do godz. 15:00.

   POCZTA
   Zaznacz, jeśli chcesz, aby pierwsza próba doręczenia przesyłki została podjęta pierwszego dnia roboczego po dniu jej nadania.

   DPD
   W celu realizacji usługi przesyłka powinna być nadana w piątek.

   DHL DPD InPost
   Zaznacz, jeśli chcesz zamówić zwrot dokumentów dołączonych do przesyłki pierwotnej.

   FedEx DHL DPD UPS InPost
   Traktowanie przesyłki ze szczególną ostrożnością; usługa wymagana dla przesyłek z zawartością: przedmiotów łatwo tłukących się, płynów, gazów, szkła, rzeczy łamliwych i kruchych itp.

   POCZTA
   Zaznacz, jeśli nadajesz paczkę z odbiorem i doręczeniem przez kuriera. Uzupełnij numer kontaktowy Odbiorcy, aby kurier mógł powiadomić go SMS-em o godzinie doręczenia przesyłki.

   InPost
   Przewiduje doręczenie przesyłki następnego dnia roboczego.

   UPS
   Gwarantuje doręczenie przesyłki w terminie od 1 do 3 dni roboczych w zależności od kraju Odbiorcy.

   FedEx
   Usługa określająca wartość przesyłki bez posiadania faktury, kwota wpisana w polu ubezpieczenie przy reklamacji jest bezsporna. Dla przesyłek doręczanych do punktu zadeklarowana wartość nie może przekraczać 100 zł.

   POCZTA
   Gwarantuje doręczenie przesyłki w ciągu 120 minut, od momentu odebrania jej od Nadawcy. Maksymalny dystans między adresem Nadawcy a Odbiorcy wynosi 8 km.

   DeliGoo
   Zaznacz, jeśli chcesz, aby kurier doręczył przesyłkę do drzwi Odbiorcy. Brak zaznaczenia tej usługi spowoduje, że Odbiorca będzie zobowiązany zejść do kuriera w celu odebrania przesyłki.

   Xpress Delivery
   Zaznacz, jeśli chcesz, aby kurier odebrał przesyłkę spod drzwi Nadawcy. Brak zaznaczenia tej usługi spowoduje, że Nadawca będzie zobowiązany zejść do kuriera w celu przekazania przesyłki.

   Xpress Delivery
   Usługa umożliwia doręczenie palety następnego dnia roboczego po odebraniu. Dla zamówień złożonych w dniu roboczym do godziny 10:00, odbiór może nastąpić jeszcze tego samego dnia.

   Pall-Ex

   Wybierz przewoźnika (ceny z VAT)

   Przesyłka nawet w 120 minut!

   Wybierz DeliGoo lub Xpress Delivery a przesyłka zostanie doręczona nawet w 120 min w Twoim mieście.

   Przesyłka nawet w 120 minut
   więcej wycen

   Wszystkie oferty Porównanie według sposobu odbioru i nadania

   Zobacz