Nadawca

Zamień z odbiorcą
Öffnen
Schließen

Sposób nadania

Empfänger

Zamień z nadawcą
Öffnen
Schließen

Doręczenie przesyłek do skrytek pocztowych nie jest możliwe.

Na podany adres email zostanie wysłane powiadomienie o nadaniu przesyłki z linkiem umożliwiającym jej śledzenie.
Sposób doręczenia

E-mail do zamówienia przesyłki

Paket

kg
Abmessungen
cm
x
cm
x
cm
Wert
Form

Przesyłka opakowana w karton o kształcie prostopadłościanu, zaklejony taśmą w sposób niepowodujący odkształceń. Opona zapakowana zgodnie z wytycznymi przewoźników.

>

Przesyłki o kształcie owalnym, kulistym, cylindrycznym (np. tuba) lub odbiegającym od prostopadłościanu (np. zniekształcony karton), o nierównych krawędziach, z wystającymi elementami. Ponadto przesyłki owinięte stretchem, folią lub innym materiałem utrudniającym przesuwanie. Dla firm kurierskich przesyłką niestandardową jest paczka, która nie może być poddana sortowaniu maszynowemu.

Upewnij się, czy zawartość Twojej przesyłki nie znajduje się na listach towarów zakazanych do przewozu.

Zusätzliche Dienstleistungen

DPD FedEx UPS InPost Poczta DHL Ambro Express ORLEN
Zaznacz, jeśli nie masz możliwości wydrukowania dokumentów przewozowych i chcesz, aby dostarczył je kurier. Przesyłki z tą usługą są odbierane przez kuriera w następnym dniu roboczym.
DPD DHL
Pokaż więcej dodatkowych usług Ukryj dodatkowe usługi
Zaznacz, jeśli chcesz, aby przesyłka była doręczona do paczkomatu w sobotę lub niedzielę. Pamiętaj, że przesyłka powinna być nadana od czwartku od godziny 20:00 do soboty do godziny 13:00.

InPost

DPD

DPD
Check if you want the first attempt at delivery to be made on the first business day after posting.

DPD
W celu realizacji usługi przesyłka powinna być nadana w piątek.

DPD InPost Poczta DHL
Ansehen, wenn Sie die der ursprünglichen Sendung angehängten Dokumente zurückerhalten wollen.

DPD FedEx UPS DHL Poczta InPost
Traktowanie przesyłki ze szczególną ostrożnością; usługa wymagana dla przesyłek z zawartością: przedmiotów łatwo tłukących się, płynów, gazów, szkła, rzeczy łamliwych i kruchych itp.

Poczta
Zaznacz, jeśli nadajesz paczkę z odbiorem i doręczeniem przez kuriera. Uzupełnij numer kontaktowy Odbiorcy, aby kurier mógł powiadomić go SMS-em o godzinie doręczenia przesyłki.
InPost
Die UPS Saver garantiert die Lieferung am nächsten Arbeitstag um 8.00 - 18.00 Uhr. Es garantiert die Lieferung innerhalb von 1-3 Werktagen, abhängig vom Land des Empfängers.
UPS
Es garantiert die Lieferung innerhalb von 1-3 Werktagen, abhängig vom Land des Empfängers.
FedEx
Gwarantuje doręczenie przesyłki do dwóch dni roboczych pod warunkiem jej nadania za pośrednictwem kuriera do godz. 17:00 w miastach wojewódzkich lub do godz. 15:00 w pozostałych miastach oraz placówkach pocztowych.
Poczta
Usługa określająca wartość przesyłki bez posiadania faktury, kwota wpisana w polu ubezpieczenie przy reklamacji jest bezsporna. Dla przesyłek doręczanych do punktu zadeklarowana wartość nie może przekraczać 100 zł.
Poczta

Gwarantuje doręczenie przesyłki w ciągu 120 minut, od momentu odebrania jej od Nadawcy. Maksymalny dystans między adresem Nadawcy a Odbiorcy wynosi 8 km.
Deligoo

Zaznacz, jeśli chcesz, aby kurier doręczył przesyłkę do drzwi Odbiorcy. Brak zaznaczenia tej usługi spowoduje, że Odbiorca będzie zobowiązany zejść do kuriera w celu odebrania przesyłki.
Xpress Delivery

Zaznacz, jeśli chcesz, aby kurier odebrał przesyłkę spod drzwi Nadawcy. Brak zaznaczenia tej usługi spowoduje, że Nadawca będzie zobowiązany zejść do kuriera w celu przekazania przesyłki.
Xpress Delivery

Angebot wählen (Preis inkl. MWSt.)

Dostępne daty nadania
Odepnij
Najlepiej oceniane
Expresszustellung
więcej wycen

Wszystkie oferty Porównanie według sposobu odbioru i nadania