Kariera

Dołącz do naszej paczki, może czekamy właśnie na Ciebie!

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce: Elbląg / Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i publikacja ogłoszeń,
  • kompleksowe, samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (głównie na stanowiska z obszaru IT, call center)
  • dbałość o candidate experience,
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku,
  • prowadzenie działań z zakresu budowy marki pracodawcy,
  • selekcja i ocena kompetencji kandydatów,
  • nadzór nad dokumentacją i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów rekrutacyjnych,
  • wsparcie w przeprowadzaniu onboardingu i offboardingu pracowników,
  • raportowanie przebiegu i efektów prowadzonych projektów rekrutacyjnych,
  • rekrutacje prowadzone w Elblągu i Gdańsku.

Nasze wymagania:

  • minimum 2 - letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i HR,
  • znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów z zakresu rekrutacji,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • samodzielność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzoną pracę,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość wybrania formy zatrudnienia,
  • 27 dni płatnego zawieszenia umowy B2B,
  • przyjazne miejsce pracy i nieformalną atmosferę,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • niezależność i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • benefity pozapłacowe, np. Multisport.
Dołącz do naszej paczki

Poznaj naszą ścieżkę rekrutacji

  • Aplikuj

    Odezwiemy się, jeśli Twoje kompetencje odpowiadają profilowi poszukiwanej osoby i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

  • Pierwszy Etap

    Porozmawiamy on-line. Po spotkaniu dostaniesz informację zwrotną.

  • Drugi Etap

    Zaprosimy Cię do siedziby naszej firmy, aby lepiej się poznać.

  • Decyzja

    Jeśli po spotkaniach będziemy czuli, że chcemy pracować w jednej paczce, złożymy Ci ofertę.