Career

Dołącz do naszej paczki, może czekamy właśnie na Ciebie!

Specjalista/ka ds. finansowych

Miejsce: Elbląg / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie, kontrola i weryfikacja otrzymywanych dokumentów kosztowych,
  • weryfikacja poprawności rozliczeń z kontrahentami,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz dla poszczególnych zespołów,
  • weryfikacja i korekta błędów w dokumentacji finansowej,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań finansowych,
  • analizowanie podjętych działań oraz raportowanie ich efektywności,
  • współpraca z pozostałymi działami spółki,
  • bieżąca praca działu finansowego,
  • kontrola stanu należności.

Nasze wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analitycznych,
  • bardzo dobrej znajomość MS Office, w szczególności Microsoft Excel,
  • znajomości narzędzi Google Docs,
  • inicjatywy, samodzielności w działaniu oraz otwartości na nowe rozwiązania,
  • mile widziana znajomość systemu Symfonia Sage,
  • mile widziane doświadczenie w branży e-commerce, w firmie kurierskiej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • nieformalną atmosferę pracy,
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • benefity - kartę MultiSport, lekcje języka angielskiego.
Dołącz do naszej paczki

Poznaj naszą ścieżkę rekrutacji

  • Aplikuj

    Odezwiemy się, jeśli Twoje kompetencje odpowiadają profilowi poszukiwanej osoby i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

  • Pierwszy Etap

    Porozmawiamy on-line. Po spotkaniu dostaniesz informację zwrotną.

  • Drugi Etap

    Zaprosimy Cię do siedziby naszej firmy, aby lepiej się poznać.

  • Decyzja

    Jeśli po spotkaniach będziemy czuli, że chcemy pracować w jednej paczce, złożymy Ci ofertę.