Furgonetka zwrot zakupów

Odkryj szybki

zwrot zakupów z Furgonetką

Wypróbuj BEZPŁATNY system zwrotu zakupów! Jako kupujący błyskawicznie zwrócisz nietrafione produkty, a jako sprzedający – bez problemu obsłużysz każdą przesyłkę zwrotną w swoim sklepie internetowym.

Łatwy zwrot zakupów dla Ciebie lub Twojego biznesu

Zwrot zakupów przez internet jeszcze nigdy nie był tak szybki i bezproblemowy.

Furgonetka zwrot zakupów

Dla kupującego

Nie musisz dłużej wypełniać papierowych formularzy. Szybko i bezpiecznie zwrócisz zamówione produkty online.

Furgonetka zwrot zakupów

Dla sprzedającego

Nie musisz już realizować każdego zwrotu pojedynczo. Zarządzaj wszystkimi zwrotami w bezpłatnym systemie online.

Zmieniamy podejście do zwrotu zakupów

 • 1. Prosty w obsłudze system

  System Furgonetka Zwrot jest banalnie prosty w obsłudze tak samo po stronie Klienta, jak sprzedającego. Po zalogowaniu do panelu zobaczysz m.in. kwoty i statusy wszystkich zwrotów oraz komentarze do zamówień.

  Furgonetka zwrot zakupów
 • 2. Łatwa procedura zwrotu

  Jako Klient sklepu internetowego w 4 prostych krokach nadasz paczkę ze zwracanym produktem – nawet bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś właścicielem e-sklepu, w kilku kliknięciach zaakceptujesz lub odrzucisz przyjęcie produktu.

  Furgonetka zwrot zakupów
 • 3. Wygodna opcja śledzenia zwrotów

  W dedykowanym panelu możesz na bieżąco monitorować, co dzieje się ze zwracaną paczką. Na liście zwrotów znajdziesz status każdej przesyłki. Widok jest dostępny dla Klienta sklepu i dla biznesu.

  Furgonetka zwrot zakupów
 • 4. Bezpieczeństwo na każdym etapie

  Z Furgonetka Zwrot nie musisz martwić się brakującym formularzem, nieprawidłowym opakowaniem czy brakiem zwróconych środków. Wszystkie informacje znajdują się w systemie i są widoczne dla obu stron procesu.

  Furgonetka zwrot zakupów
 • 5. Całkowicie darmowe rozwiązanie

  System do zwrotów to oprogramowanie, z którego możesz korzystać w 100% za darmo. Jako sklep internetowy nie płacisz abonamentu ani opłaty na start. Wdrażasz i obsługujesz narzędzie bezpłatnie przez cały czas! Wystarczy prosta integracja Twojej platformy e-commerce z naszym serwisem

  Furgonetka zwrot zakupów
 • 6. Zachęta do kolejnych zakupów

  Z naszym systemem Klienci online zyskują gwarancję, że w razie nietrafionych zakupów mogą szybko i bez problemów odesłać towar do sklepu. Dzięki pozytywnym doświadczeniom, chętniej zrealizują ponowne zakupy.

  Furgonetka zwrot zakupów

Jak działa system zwrotów?

Furgonetka Zwrot to intuicyjny moduł do zwracania zakupów, który w wyniku szybkiej integracji staje się częścią sklepu internetowego. Narzędzie przenosi Klienta do prostego formularza, gdzie w kilku krokach zwraca zakupione produkty.

 • Furgonetka zwrot zakupów

  Klient sklepu loguje się do panelu Furgonetka Zwrot, gdzie znajduje wszystkie swoje zamówienia i dostęp do polityki zwrotu.

 • Furgonetka zwrot zakupów

  Wybiera produkty, które chce zwrócić. Ma na to min. 14 dni (dokładny czas na odstąpienie od umowy określa sklep).

 • Furgonetka zwrot zakupów

  Użytkownik podaje szczegóły przesyłki, m.in. typ opakowania i sposób wysyłki. Opłaca przesyłkę lub korzysta z darmowego zwrotu.

 • Furgonetka zwrot zakupów

  Przekazuje paczkę kurierowi lub zanosi przesyłkę do punktu nadania. Maksymalnie w ciągu 14 dni otrzymuje zwrot pieniędzy.

Furgonetka Zwrot usprawnia zakupy

W Furgonetka staramy się maksymalnie ułatwiać życie użytkownikom e-commerce. Zwrot zakupów to kolejny krok do tego, aby oszczędzić Twój czas i Twoje nerwy. Zależy nam na tym, aby zakupy przez internet były tak samo proste jak nadawanie paczek, a wygodne i szybkie zwroty na stałe zagościły w świadomości Klientów i właścicieli sklepów internetowych.

 • Furgonetka zwrot zakupów

Chcesz zobaczyć system

zwrotów online w akcji?

Dowiedz się więcej o samym zwrocie towaru

Furgonetka zwrot zakupów

Jak zwrócić zakupy online do sklepu internetowego?

Zamówiłeś przez internet kurtkę, ale nie trafiłeś z rozmiarem? A może pod wpływem chwili kupiłeś drobną elektronikę i po odebraniu paczki uznałeś, że jednak wcale jej nie potrzebujesz?

Furgonetka zwrot zakupów

Darmowe zwroty w e-sklepie – dlaczego warto je udostępniać?

Klienci sklepów internetowych w ostatnich latach bardzo oswoili się z kupowaniem online. Nie boją się zamawiać dużo i często,…

Furgonetka zwrot zakupów

Polityka zwrotów – jak o nią zadbać, aby sklep odniósł sukces?

Polityka zwrotów kojarzy się raczej z dokumentem o mało ekscytującej treści. Tłumów nie porywa, a mogłaby. Warto spojrzeć na…

Porozmawiajmy o zwrotach

Podoba Ci się nasz pomysł na usprawnienie zwrotów online i chcesz zobaczyć, jak to działa w praktyce? A może chcesz, aby Furgonetka Zwrot stała się częścią Twojego sklepu internetowego?