lokalizacja automat paczkowy

Powiedz nam,

gdzie postawićautomat paczkowy

Nie chcesz inwestować w automat paczkowy, ale znasz miejsce, w którym świetnie by się sprawdził? Udostępnij nam proponowaną lokalizację, a my zadbamy o to, żeby maszyna stanęła w centrum zainteresowania użytkowników.

Zgłoś miejsce przez aplikację

Dzięki Furgonetka BOX masz realny wpływ na to, gdzie znajdą się kolejne automaty. Zgłoś propozycję lokalizacji automatu paczkowego przez naszą aplikację mobilną Furgonetka BOX Partner.

Zainstaluj aplikację na swoim smartfonie i przejdź przez 5 prostych kroków.

 • lokalizacja automat paczkowy

  Google Play

 • lokalizacja automat paczkowy

  App Store

Jak ustawić wirtualny automat w aplikacji?

 • lokalizacja automat paczkowy

  Włącz aplikację mobilną i nakieruj kamerę smartfona na wybrane miejsce

 • lokalizacja automat paczkowy

  Wybierz format automatu paczkowego

 • lokalizacja automat paczkowy

  Umieść automat w przestrzeni i zrób zdjęcie wirtualnej maszynie

 • lokalizacja automat paczkowy

  Ustal dane kontaktowe

 • lokalizacja automat paczkowy

  Zgłoś lokalizację

Z Twojej strony to już wszystko! Reszta należy do nas. Przeanalizujemy potencjał biznesowy zgłoszonego przez Ciebie miejsca i skontaktujemy się z jego właścicielem. Jeśli będzie to możliwe, postawimy tam automat paczkowy Furgonetka BOX.

lokalizacja automat paczkowy

Jak działa aplikacja Furgonetka BOX Partner?

Aplikacja mobilna Furgonetka BOX Partner, z której skorzystasz do zgłoszenia lokalizacji, wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość. Dzięki swojej funkcji pozwala sprawdzić, jak w daną przestrzeń będzie wpisywał się automat paczkowy o wybranym formacie.

Aplikacja mobilna AR to kompleksowe narzędzie

Sprawdzi się zarówno dla konsumentów chcących zgłosić propozycję miejsca pod maszynę, jak i dla potencjalnych inwestorów, którzy chcieliby przeanalizować potencjał biznesowy swojej lokalizacji. 

Gdzie może stanąć automat Furgonetka BOX?

 • Miejsca ogólnodostępne

  Przestrzenie publiczne takie jak: urzędy, place i rynki miejskie, szpitale, przedszkola, siłownie, a także przystanki autobusowe i przejścia podziemne.

 • Sklepy i galerie handlowe

  Pasaże handlowe i osiedlowe sklepy spożywcze z dostępnością 1 - 3m2 na zewnątrz lub wewnątrz lokalu. Supermarkety z powierzchnią na parkingu lub w garażu podziemnym.

 • Domy i osiedla

  Osiedla domków jednorodzinnych z możliwością ustawienia automatu Furgonetka BOX, np. miejsce przy bramie wjazdowej. Dodatkowo garaże podziemne w budynkach wielorodzinnych.

 • Biura

  Recepcje i stanowiska ochrony w biurowcach oraz apartamentowcach. Korytarze na piętrach budynków, jak również przestrzeń na zewnątrz, w często uczęszczanych lokalizacjach.

automat paczkowy inwestycja

Masz własny lokal pod automat paczkowy?

Jeśli dysponujesz własnym lokalem, w którym mógłby stanąć automat paczkowy, koniecznie przekaż nam tę informację. Nie musisz inwestować w maszynę, żeby wypełniła puste miejsce i przyciągała Twoich klientów lub usługobiorców opcją obsługi przesyłek. 


Propozycję swojej lokalizacji zgłosisz poprzez aplikację mobilną lub w poniższym formularzu.

Zgłoś lokalizację bez instalowania aplikacji

W pobliżu Twojego miejsca zamieszkania brakuje automatu paczkowego? A może masz pusty lokal i chciałbyś tam wstawić maszynę ze skrytkami? Powiedz nam o tym, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.