Ostatnia aktualizacja artykułu 2020/06/15

Poznaj nasz Program Poleceń i sprawdź, jak wysyłać przesyłki kurierskie taniej

Dla wszystkich tych, którzy lubią wysyłać przesyłki kurierskie jeszcze taniej mamy dobrą wiadomość. Niedawno wystartowaliśmy z nowym programem, dzięki któremu za każde polecenie naszego serwisu, możecie otrzymywać od nas kody rabatowe na nasze usługi. Dodatkowo osoba, której polecona zostanie Furgonetka.pl, także dostanie zniżkę na pierwszą paczkę nadaną za naszym pośrednictwem. 🙂

Jak działa Program Poleceń na Furgonetka.pl?

Nasz Program Poleceń pozwala w prosty sposób zbierać zniżki na przesyłki za polecanie naszych usług. Jeśli  masz konto w naszym serwisie, to możesz w każdej chwili dołączyć do programu i zacząć zgarniać rabaty. Wystarczy, że wygenerujesz indywidualny kod polecający, który potem udostępnisz swoim znajomym. Każda osoba, która skorzysta z Twojego kodu dostanie od nas 10% zniżki na pierwszą paczkę nadaną na Furgonetka.pl, natomiast Tobie sprezentujemy aż 20% rabatu na kolejną przesyłkę.

Poniżej pokażę Ci, jak w kilku prostych krokach możesz wygenerować kod polecający i zgarnąć swoją pierwszą zniżkę w Programie Poleceń:

1.  Zaloguj się do naszego serwisu i przejdź do Panelu Klienta. Następnie wejdź do zakładki “Program Poleceń”.

Jak działa Program Poleceń na Furgonetka.pl?

Źródło: www.furgonetka.pl

2. W zakładce pokażą Ci się szczegółowe informacje o naszym programie. Kliknij w żółty banner z napisem “Zgarnij kod”, aby wygenerować swój indywidualny kod polecający.

Jak zdobyć kod rabatowy na Furgonetka.pl?

Źródło: www.furgonetka.pl

3. Wygenerowany kod pojawi się w zakładce “Jak to działa?”. Tam również znajdziesz szczegółową instrukcję o tym, jak działa nasz program.

Jak wziąć udział w Programie Poleceń na Furgonetka.pl?

Źródło: www.furgonetka.pl

4. Skopiuj swój indywidualny kod, który obniża koszt nadania pierwszej paczki w naszym serwisie o 10% i podziel się z nim ze znajomymi lub rodziną. Możesz go udostępnić za pomocą Facebooka, Twittera czy innych mediów społecznościowych. Możesz go wysłać komuś w wiadomości prywatnej. Od Ciebie zależy, gdzie i z kim się  nim podzielisz. 🙂

Ważne: Pamiętaj, że z Twojego kodu polecającego mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Kod należy wpisać w formularzu rejestracyjnym w polu “Kod promocyjny”, podczas zakładania konta w serwisie. Zniżka dla nowego klienta zostanie automatycznie naliczona przez system podczas nadawania pierwszej przesyłki.

5. Jeśli ktoś wyślę paczkę używając Twojego kodu polecającego, dostaniesz od nas kod rabatowy ze zniżką 20% na przesyłkę. Kod wyślemy Ci w wiadomości e-mail. Również tam znajdziesz wszystkie dokładne informacje na jego temat, takie jak chociażby termin ważności kodu czy parametry przesyłek, których dotyczy.

Ważne: Twój kod za polecenie zostanie wygenerowany i udostępniony Ci dopiero w chwili, kiedy nadana przez Twojego znajomego paczka zostanie dostarczona do odbiorcy.

6. Możesz skorzystać ze swojej zniżki, kiedy będziesz miał potrzebę i na bieżąco zbierać kolejne kody, wciąż polecając nasze usługi. Dodatkowo każdy, co piąty zgarnięty przez Ciebie kod, będzie zmniejszał koszt nadania przesyłki nie o 20%, ale o 30%. 🙂

Pamiętaj, że możesz na bieżąco sprawdzać, ile osób zarejestrowało się z Twoim kodem oraz ile paczek zostało z nim wysłanych. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę “Statystyki” i tam znajdziesz aktualny stan swoich kodów.

Polecaj Furgonetka.pl z Programem Poleceń

Źródło: www.furgonetka.pl

Dodatkowo wszystkie szczegóły odnośnie funkcjonowania programu znajdziecie w naszym regulaminie, który dostępny jest tutaj.

Podsumowując

Jak widzicie, zasady działania naszego Programu Poleceń są naprawdę proste. Udział w nim jest całkowicie darmowy. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie konta na Furgonetka.pl. Nie ma znaczenia czy jest to konto prywatne czy firmowe. Dodatkowo wszystkie informacje na jego temat znajdziecie w jednym miejscu, w naszym Panelu Klienta. Tam również możecie monitorować stan swoich kodów rabatowych zebranych poprzez Wasze polecenia naszych usług. Tylko od Was zależy, jak dużo ich będzie. 😉

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos