News

4gift.pl testuje przesyłki miejskie X-Press Couriers

News > 4gift.pl testuje przesyłki miejskie X-Press Couriers


2013-06-06 13:57

4gift.pl testuje przesyłki miejskie X-Press Couriers

Minął właśnie miesiąc od uruchomienia w naszym serwisie ekspresowych przesyłek miejskich realizowanych przez firmę X-press Couriers. Część naszych klientów testowało już tę usługę, a wśród nich był Wojtek Latoszek - właściciel 4gift.pl - który podsumowuje wprowadzenie tej usługi w swoim sklepie internetowym.

Wojciech LatoszekCo sprawiło, że zdecydowałeś się na realizację przesyłek miejskich za pośrednictwem X-Press Couriers w serwisie Furgonetka.pl?

Od początku istnienia 4gift.pl świadczymy usługę darmowej dostawy w obrębie Warszawy. Jest to bardzo fajny wyróżnik na tle konkurencji i atut dla klientów. Niestety, w niektórych przypadkach taka dostawa jest albo bardzo czasochłonna, albo po prostu nieopłacalna. Dlatego zamiast poświęcać swój czas, zdecydowaliśmy się skorzystać z usług X-Press Courier.

Jakie korzyści dla Twojego sklepu przyniosło wprowadzenie przesyłek miejskich?

Przede wszystkim oszczędność czasu, który poświęcaliśmy na dostawy w odległe rejony miasta. Po drugie spokój – nie musimy się zastanawiać czy zdążymy gdzieś dojechać, czy klient nie wyjdzie z pracy 10 min wcześniej itp. Wszystkie te problemy przerzuciliśmy na firmę zewnętrzną.

Jak oceniasz jakość i czas realizacji przesyłek?

Jakość rewelacja – kurier zawsze dzwoni, paczki odbierane są naprawdę szybko (mimo, że nasza firma mieści się na obrzeżach miasta), przesyłki nie przechodzą przez magazyn, więc nie mają się jak zniszczyć.

Jeśli chodzi o czas dostarczenia, jest dokładnie tak jak podaje X-Press Couriers. Nie zdarzyło nam się , aby były jakieś opóźnienia lub paczka nie doszła tego samego dnia.

Czy i komu poleciłbyś korzystanie z tego typu usługi?

Każdemu kto sprzedaje produkty, które klienci chcą mieć „na już” i wszystkim tym, w których biznesie liczy się czas i szybkość. Dostawę w ciągu tego samego dnia można potraktować jako usługę premium oraz wyróżnik na tle konkurencji. Polecam przetestować i zobaczyć jak działa to w Waszym biznesie.. Koszty są niewielkie, a macie szansę zyskać nowych klientów.

***

Szczegółowe informacje na temat przesyłek miejskich znajdziecie w naszym cenniku

Furgonetka.pl site saves information in form of cookie files. They are used for statistical, advertising and functional purpouses - what help us to adapt our site for users visiting us frequently. Read more »

I accept cookies policy