Furgonetka publikuje

Furgonetka.pl wspiera fundację OneDay

Furgonetka publikuje > Furgonetka.pl wspiera fundację OneDay


2015-11-25 15:48

Furgonetka.pl wspiera fundację OneDay

Szanowni Państwo,

nasza firma postanowiła w tym roku wesprzeć akcję charytatywną organizowaną przez Fundację OneDay. Pomaga ona dzieciom z domów dziecka i placówek opiekuńczych, przygotowując je m.in. na bezpieczny start w dorosłe życie. W tym roku fundacja, podobnie jak w latach ubiegłych, zaprosiła blisko 400 dzieci z domów dziecka z różnych części Polski na wspólną Wigilię, podczas której otrzymają one świąteczne prezenty. Państwo również mogą podarować prezent konkretnemu dziecku. Lista podarków znajduje się pod tym linkiem. 

Niezależnie od tego nasza firma postanowiła przekazać 5% dochodów z każdej przesyłki nadanej przez nasz serwis do 15 grudnia na cele statutowe fundacji. Nadając więc dowolną paczkę na Furgonetka.pl, wspierają Państwo naszą akcję i stają się jednym ze Świętych Mikołajów. Po więcej informacji zapraszamy tutaj. 

X

Serwis Furgonetka.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej »


Akceptuję Politykę plików cookies