News

Oferta debetu na koncie

News > Oferta debetu na koncie


2012-01-04 15:45

Oferta debetu na koncie

W dniu dzisiejszym wprowadzamy możliwość wysyłania przesyłek przy braku odpowiedniej ilości środków na wirtualnym koncie naszego serwisu. Mówiąc wprost, oferujemy opcję debetu, którego wartość będzie obliczana na podstawie ilości oraz wartości składanych przez Państwa zamówień na Furgonetka.pl.

Powyższa opcja jest w tej chwili do dyspozycji kont firmowych z włączoną ofertą biznesową. W przyszłości będzie ona dostępna również dla wszystkich kont firmowych bez oferty.

Jednocześnie informujemy, że debet rozliczany jest w cyklu 30-dniowym, zatem saldo poniżej zera może utrzymywać się na koncie użytkownika do 30 dnia od momentu, w którym zacznie być ono ujemne. Przy pierwszym doładowaniu salda po zaciągnięciu debetu, musi być on spłacony w całości. Szczegóły znajdą Państwo w naszym regulaminie (§11, punkty 8 i 9).

Furgonetka.pl site saves information in form of cookie files. They are used for statistical, advertising and functional purpouses - what help us to adapt our site for users visiting us frequently. Read more »

I accept cookies policy