News

Nowe informacje w panelu klienta

News > Nowe informacje w panelu klienta


2014-10-10 14:25

Nowe informacje w panelu klienta

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym nasz system monitoringu przesyłek został rozbudowany o dwa nowe typy informacji. W zakładce 'Zamówione', w kolumnie 'Lokalizacja' oprócz aktualnego statusu paczki pojawi się data jego pojawienia. Na tej podstawie jeśli wykryjemy w trakcie procesu spedycji, że dany status przesyłki nie zmienia się przez dłuższy czas, paczka zostanie oznaczona na czerwono. Ta informacja pozwoli zarówno Państwu, jak i nam łatwiej wykrywać przesyłki, które wymagają interwencji. Po drugie, w momencie gdy przesyłka zostanie doręczona pojawi się w nawiasie dodatkowa informacja o łącznym czasie doręczenia.

Zmiany te są częścią rozbudowanego systemu raportowania i monitoringu, który zostanie Państwu udostępniony w trakcie kilku kolejnych dni. Mamy też kilka innych niespodzianek, ale na razie pozostaną one tajemnicą :)

Furgonetka.pl site saves information in form of cookie files. They are used for statistical, advertising and functional purpouses - what help us to adapt our site for users visiting us frequently. Read more »

I accept cookies policy